Рокувата: оцінка вокзальної станції Кривого Рогу на інклюзивність

Рокувата: оцінка вокзальної станції Кривого Рогу на інклюзивність

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 2 липня, голова громадської організації “Рух без меж“ у Кривому Розі Юрій Понькін провів перевірку на інклюзивність криворізької залізничної станції Рокувата за ініціативою Укрзалізниці.

Про це повідомляють журналісти «Першого Криворізького» з місця подій.

Цьогоріч проводиться повторна перевірка вокзалу на безбар'єрність. Минулого року рекомендації були щодо візуальних і тактильних елементів для людей з порушеннями зору. Окрім того, за участю Юрія на вокзалі запустили ліфт для маломобільних людей.

«Ліфт працює постійно, є стороння допомога відкрити-закрити двері, супроводити, якщо треба, людину на кріслі колісному. Бо у нас на верхньому ярусі знаходяться перони. Тому ліфт - це такий жирний плюс», — прокоментував Юрій.

У цьому ж році перевірялися також візуальні та тактильні елементи, вбиральня, зона підвищеного комфорту, каси та як працює ліфт.

«Я сильно задоволений, результати вражають», — відзначив Юрій.

Серед рекомендацій озвучили тільки:

  • встановити додатковий поручень у вбиральні;
  • додати декілька візуальних елементів для людей з порушенням зору;
  • додати вказівні знаки.

Усі побажання озвучені начальниці вокзальної станції разом з якою проходили перевірка.

«Загалом тверда п'ятірка. Вокзал готовий зустрічати і людей з інвалідністю, і поранених ветеранів, що повертаються з фронту, і будь-яких маломобільних людей. Проблем тут не виникне», — підсумував Юрій.

Нагадаємо, що минулого тижня на безбар'єрність перевіряли вокзал Кривий Ріг-Головний.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну