Спорт

В Україні безкоштовно покажуть матчі збірної України в Лізі націй

В Україні безкоштовно покажуть матчі збірної України в Лізі націй УЄФА безкоштовно передала Українській асоціації футболу права на телетрансляцію вересневих матчів національної збірної України в Лізі націй.Про це повідомляє KDK.Ймовірно, транслюватиме ігри один із національних каналів. Можливо, це буде Національна... докладніше

Криворожанка посіла третє місце на Чемпіонаті світу з вільної боротьби

Криворожанка посіла третє місце на Чемпіонаті світу з вільної боротьби Спортсменка з Кривого Рогу Анастасія Польська посіла третє місце на Чемпіонаті світу з вільної боротьби.Про це повідомляє дитячо-юнацька спортивна школа 2.В Італії пройшов Чемпіонат Світу з вільної боротьби серед дівчат U17.Змагання тривають з 25 по... докладніше

Спортсменка з Кривого Рогу на змаганнях з вільної боротьби виборола золото

Спортсменка з Кривого Рогу на змаганнях з вільної боротьби виборола золото Спортсменка з Кривого Рогу перемогла на змаганнях з вільної боротьби, що проходили цими вихідними у Польщі.Про це повідомляє виконком Інгулецької районної у місті ради.Вихованка ДЮСШ №2 Ілона Прокопевнюк виборола золото у Міжнародному турнірі «Open... докладніше

У Кривому Розі стартував флешмоб «Біжу за Азовсталь»

У Кривому Розі стартував флешмоб «Біжу за Азовсталь» Сьогодні, 23 липня, по всій країні стартував флешмоб "Біжу за Азовсталь".До всеукраїнської акції #runforazovstal на підтримку гарнізону Маріуполя від Асоціації родин захисників "Азовсталі" долучився й Кривий Ріг. Редакції "Першого Криворізького" про... докладніше

Ярослава Магучіх здобула “срібло” на Чемпіонаті світу-2022

Ярослава Магучіх здобула “срібло” на Чемпіонаті світу-2022 Мешканка Дніпра Ярослава Магучіх взяла "срібло" на Чемпіонаті світу з легкої атлетики. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.Спортсменка подолала висоту у 2,02 метри. Поступилася найближчій суперниці Елеонор Паттерсон... докладніше

Криворіжець Олександр Єфименко завоював срібло на Світових іграх-2022

Криворіжець Олександр Єфименко завоював срібло на Світових іграх-2022 На Світових іграх-2022, що проходили в США, на змаганнях з тайського боксу, криворіжець Олександр Єфименко став срібним призером. Про це повідомляє пресова служба Спортивного Комітету України.Збірна команда України посіла третє місце у загальному... докладніше

Криворізькі акробатки стали Чемпіонками Всесвітніх Ігор 2022 у США

Криворізькі акробатки стали Чемпіонками Всесвітніх Ігор 2022 у США 15 липня на Всесвітніх Іграх у Бірмінгемі криворожанки Вікторія Козловська і Таїсія Марченко вибороли золото і стали чемпіонками у спортивній акробатиці.Тренерки Алла Адамівна Саберзанова, Вікторія Юріївна Коржова.Хореограф Наталя Володимирівна... докладніше

Кікбоксер із Кривого Рогу став призером Всесвітніх ігор-2022

Кікбоксер із Кривого Рогу став призером Всесвітніх ігор-2022 Криворізький спортсмен Орфан Сананзаде став срібним призером з кікбоксингу WAKO.Про це повідомили у пресслужбі Міністерства молоді та спорту України.Турнір проходив в американському Бірмінгемі.У фіналі змагань Орфан Сананзаде виступив у ваговій... докладніше

Криворожанка здобула бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з плавання

Криворожанка здобула бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з плавання Спортсменка з Кривого Рогу здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів.Про це повідомляє ДЮСШ №2.З 5 по 10 липня 2022 року в Румунії пройшов Чемпіонат Європи серед юніорів. В склад збірної команди України на дані змагання увійшли... докладніше

Український стронгмен захистив титул найсильнішої людини світу

Український стронгмен захистив титул найсильнішої людини світу Олексій Новіков здобув другий титул чемпіона на турнірі The Strongman Classic 2022 у Лондоні. Український атлет набрав 54 бали, що допомогло йому посісти перше місце. Після перемоги Новіков закликав фанатів робити пожертви захисникам... докладніше