Спорт

Криворізькі спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з самбо

Криворізькі спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з самбо Вихованці ДЮСШ № 6 міста Кривий Ріг виступили на чемпіонаті України з самбо та здобули п'ять медалей.Про це повідомив голова Ради оброни Кривого Рогу Олександр Вілкул у Телеграм."Та про наші мирні перемоги. На Чемпіонаті України з самбо призові... докладніше

Криворізькі спортсмени здобувають нагороди на Кубку федерації з плавання

Криворізькі спортсмени здобувають нагороди на Кубку федерації з плавання 2 лютого стартував триденний Кубок федерації плавання Кам’янського.Боротися за першість будуть вихованці з Кривого Рогу, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Павлограду та інших міст України. Загалом 120 учасників.Про це йдеться на сторінці Дитячо-юнацької... докладніше

Чотири нагороди здобув плавець з Кривого Рогу на Міжнародних змаганнях в Німеччині

Чотири нагороди здобув плавець з Кривого Рогу на Міжнародних змаганнях в Німеччині 21 січня відбувся ХХІХ Кубок Людвигсфельда з плавання «Дельфін 1990». Змагання провели у Німеччині. У турнірі взяли участь спортсмени з різних куточків України. Кривий Ріг на змаганнях представив вихованець криворізької дитячо-юнацької спортивної... докладніше

Криворізькі борчині вибороли дві медалі на чемпіонаті України.

Криворізькі борчині вибороли дві медалі на чемпіонаті України. В місті Ужгороді триває чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок до 23 років. На ньому вихованки ДЮСШ №2 здобули дві нагороди.Про це повідомляється на сторінці ДЮСШ у Фейсбук.Так, Вовчак Романа у ваговій категорії 72 кг виборола... докладніше

Криворізький плавець здобув нагороди на змаганнях у Німеччині

Криворізький плавець здобув нагороди на змаганнях у Німеччині Вихованець криворізької ДЮСШ № 1, майстер спорту України з плавання Данило Бровко показав відмінні результати на турнірах з плавання в Німеччині та здобув цілу низку медалей.Про це повідомляє ДЮСШ № 1 Кривого Рогу на своїй сторінці у Фейсбук.У... докладніше

У 2022 році спортсмени Дніпропетровщини вибороли понад 350 медалей на міжнародних змаганнях

У 2022 році спортсмени Дніпропетровщини вибороли понад 350 медалей на міжнародних змаганнях Понад 350 нагород вибороли спортсмени регіону у 2022-му на міжнародних змаганнях. Відзначилися як дорослі, так і юні атлети. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. «Спортсмени області увесь 2022 рік підкорювали... докладніше

Криворізькі спортсмени здобули нагороди на міському відкритому Кубку з боксу

Криворізькі спортсмени здобули нагороди на міському відкритому Кубку з боксу З 22 по 24 грудня відбувся відкритий Кубок Кривого Рогу з боксу серед юнаків та юніорів. Кубок присвячений пам'яті тренера-викладача Павла Клевцова проходив на базі СК"КБ-75".У змаганнях прийняли участь вихованці Дитячо-юнацької спортивної... докладніше

96 спортсменів і тренерів Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію

96 спортсменів і тренерів Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію 96 спортсменів і тренерів регіону отримали щорічну обласну стипендію. Серед них переможці та призери міжнародних змагань. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. «Наші спортсмени здобувають перемоги на своєму фронті.... докладніше

Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем Кубка Європи з боротьби самбо

Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем Кубка Європи з боротьби самбо Змагання зі самбо проходили у місті Брашов в Румунії. За перше місце боролися близько 240 учасників із 13 країн світу – Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Франції, Грузії, Румунії та інших. Перше місце у ваговій категорії 64 кг та звання чемпіона Європи... докладніше

Криворіжець Валерій Примачик отримав звання «Майстер спорту України»

Криворіжець Валерій Примачик отримав звання «Майстер спорту України» Криворізькому спортсмену Валерію Примачику, присвоїли звання «Майстер спорту України».Про це повідомила дитячо-юнацька спортивна школа №2 у соцмережі.25 листопада наказом Міністерства молоді та спорту України Валерію Примачику – вихованцю відділення... докладніше