Про «Перший Криворізький» 1KR.UA

Перший Криворізький (1KR.UA) — найбільше незалежне медіа Кривого Рог, засноване у 2010 році. Ми надаємо неупереджену інформацію.

За 13 років роботи наша щомісячна аудиторія перевищила 500 тисяч користувачів, які цілодобово мають доступ до актуальних і нецензурованих новин.

Ми пишаємося тим, що працюємо без фінансової допомоги олігархів, покладаючись на донорські організації, рекламу, партнерські проєкти та читацьку підтримку.

1KR.UA відомий своїми спецпроєктами про екологію, історію Кривого Рогу, війну Росії проти України. А також історіями в жанрі журналістики рішень, контролем бюджетних закупівель, виборчих процесів, репортажами про людей та ініціативи, які змінюють Кривий Ріг і Україну.

Видання входить до Мапи рекомендованих медіа в Україні, яку розробили Інститут масової інформації та «Детектор Медіа». Також ми входимо до Мережі медіа, яким можна довіряти, за версією національного проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр».

Перший Криворізький (1KR.UA) — це спільнота, яка прагне до правди, об’єктивності та впливу на суспільні зміни в Кривому Розі й за його межами.

Team

Нас підтримують

logo_support partners

Наші партнери

partners partners partners partners partners partners partners partners partners