Умови використання

Положення про права та обов'язки

Це Положення про права та обов'язки («Положення») регулює відносини між користувачами та іншими особами, які взаємодіють із 1kr.ua. При використанні сайту 1kr.ua та отримання доступу до нього Ви погоджуєтесь прийняти це Положення.

 

1. Визначення

1. Під «1kr.ua» маються на увазі служби та сервіси, що надаються нами через

а) наш веб-сайт за адресою: 1kr.ua та будь-які інші сайти під маркою 1kr.ua або спільно з іншою маркою (у тому числі піддомени, міжнародні версії, віджети та мобільні версії);

б) соціальні плагіни;

в) інші існуючі або надалі розроблені програмні носії, програмне забезпечення, пристрої та мережі.

2. Під «Інформацією» маються на увазі дані та інша інформація про Вас, у тому числі Ваші вжиті дії.

3. Під «Контентом ІВ» маються на увазі будь-які матеріали, які розміщуються Вами на сайті 1kr.ua, які не підпадають під визначення терміна «Інформація».

4. Під «Даними» маються на увазі контент та інформація, які отримують треті особи з сайту 1kr.ua.

5. Під "Розміщенням" мається на увазі розміщення даних на сайті 1kr.ua або надання їх нам будь-яким іншим способом.

6. Під "Використанням" мається на увазі використання, копіювання, публічне відтворення, розповсюдження, зміна, переклад та створення похідних продуктів.

7. Під «Активним зареєстрованим користувачем» мається на увазі користувач, який зареєструвався на сайті 1kr.ua та входив до системи щонайменше один раз за останні 30 днів.

 

2. Порядок та умови реєстрації користувача на сайті

1. Для реєстрації на сайті Вам необхідно вказати Ваше ім'я, прізвище, псевдонім, стать та дату народження.

2. Ви зобов'язуєтесь ознайомитися з цим Положенням до того, як здійсните реєстрацію на сайті 1kr.ua.

3. Реєстрація Вами облікового запису на 1kr.ua означає повну і беззастережну згоду з цим Положенням.

 

3. Конфіденційність

Дотримання Вашої конфіденційності є дуже важливим для нас. Ми розробили нашу Політику конфіденційності, яка описує, як Ви можете використовувати 1kr.ua для обміну даними з іншими особами, а також як ви можете збирати та використовувати Ваш контент та інформацію. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності та використовуйте її щоразу для прийняття обґрунтованих рішень.

14. Ошибки на 1kr.ua

Администрация не несет никакой ответственности за любые ошибки, опечатки и неточности, которые могут быть обнаружены в материалах, содержащихся на 1kr.ua. Администрация прикладывает все необходимые усилия, чтобы обеспечить точность и достоверность представляемой на 1kr.ua информации. Вся информация и материалы предоставляются
на условиях "как есть", без каких либо гарантий, как явных, так и подразумеваемых.
Администрация не несет никакой ответственности за высказывания и мнения посетителей сайта, оставленные в качестве комментариев на сайте. Мнение Администрации может не совпадать с мнением и позицией авторов статей, новостей, обзоров, ответов на вопросы и комментариев.
В то же время Администрация сайта старается не допускать публикацию сообщений, нарушающих действующее законодательство Украины.

4. Обмін Вашим контентом та інформацією

Будь-який контент та інформація, розміщена Вами на 1kr.ua є загальнодоступною та публічною, за винятком особистих даних, зазначених Вами, обмін якими можна контролювати за допомогою налаштувань конфіденційності.

1. Цим Ви погоджуєтесь надати нам спеціальний дозвіл відповідно до налаштувань конфіденційності на контент, захищений законами про права на інтелектуальну власність, таку як текстову інформацію та фотографії («Контент ІВ»), а саме, Ви погоджуєтеся надати нам неексклюзивну, яка підлягає переуступку передачі у порядку субліцензування, без оплати роялті, глобальну ліцензію на використання будь-якого Контенту ІВ, що розміщується Вами на сайті 1kr.ua або пов'язаного з ним («Ліцензія на ІВ»). Дія такої Ліцензії на ІВ закінчується у момент видалення вашого контенту ІВ адміністрацією 1kr.ua. Видалення Вашого облікового запису (акаунта) не є приводом для припинення дії Ліцензії на ІВ.

2. При видаленні Контенту ІВ відбувається його видалення подібно до очищення кошика в комп'ютері. Однак Вам слід розуміти, що віддалений контент може знаходитись у резервних копіях протягом певного часу (проте не буде доступний іншим).

3. Опублікування контенту або інформації про себе, не закриту налаштуваннями приватності, дозволяє всім, у тому числі особам, незареєстрованим на 1kr.ua, отримати доступ до такої інформації, використовувати її та пов'язувати з Вами.

Ми завжди вдячні за Ваші відгуки та пропозиції щодо 1kr.ua проте Вам слід розуміти, що ми можемо використовувати їх без жодного зобов'язання виплати компенсації Вам за такі відгуки та пропозиції (як і Ви не зобов'язані залишати такі відгуки та вносити такі пропозиції).

5. Безпека

Ми докладаємо всіх зусиль для гарантування безпеки сайту 1kr.ua, однак ми не можемо повністю гарантувати її. Справжнім Ви зобов'язуєтесь:

1. Не розміщуйте на 1kr.ua несанкціоновані комерційні зв'язки (такі як спам).

2. Не отримувати без нашого дозволу доступ до 1kr.ua, будь-якого контенту або інформації користувачів за допомогою будь-якого автоматизованого засобу для збору інформації (робота, роботодавця, спайдера, скрейпера або іншого).

3. Не використовувати 1kr.ua для здійснення мережевого маркетингу, що суперечить закону, зокрема, не будувати фінансові піраміди.

4. Не завантажувати на сайт віруси та інші шкідливі програми, а також посилання на сайти, що їх містять.

5. Не домагатися даних входу в систему та доступу до облікового запису, який належить іншій особі.

6. Не грубити, не загрожувати та не переслідувати інших користувачів.

7. Не розміщувати матеріали, що містять загрози або мають порнографічний характер, містять заклики до насильства або зображення оголених тіл, а також демонструють насильство.

8. Не пропонувати на 1kr.ua взяти участь у будь-яких конкурсах, вікторинах, лотереях без нашої попередньої згоди. При отриманні такої згоди Ви берете на себе всю відповідальність за рекламні акції та зобов'язуєтесь дотримуватися вимог чинного законодавства.

9. Не використовувати 1kr.ua для здійснення протиправних дій, дій, що вводять в оману, зловмисних дій, а також дій, що носять дискримінуючий характер.

10. Не здійснювати дії, спрямовані на пошкодження, навантаження чи дестабілізацію функціонування 1kr.ua, наприклад, атака типу “відмова в обслуговуванні”.

11. Не сприяти та не сприяти будь-яким порушенням цього Положення.

12. Не завантажувати, не зберігати, не публікувати, не поширювати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:

- містить загрози, дискредитує, ображає, паплюжить честь і гідність або ділову репутацію інших користувачів;

- є вульгарною чи непристойною, містить нецензурну лексику, сцени насильства чи нелюдського поводження з тваринами;

- пропагує розпалювання расової, релігійної, етнічної ненависті чи ворожнечі, фашизм чи ідеологію расової переваги, містить екстремістські матеріали;

- містить рекламу наркотичних речовин (в т.ч. «цифрових наркотиків»);

- пропагує злочинну діяльність або містить інструкції, посібники зі скоєння злочинних дій;

- містить державну або комерційну інформацію.

- містить інформацію корупційної чи антикорупційної тематики у будь-якому її прояві.

- істить прихований або явний рекламний контекст у будь-якому його прояві.

- містить інформацію політичного характеру в будь-якому її прояві.

 

6. Реєстрація та безпека облікового запису

Користувачі 1kr.ua вказують свої реальні імена та надають реальні дані. На те ж ми очікуємо і від Вас. Для реєстрації та забезпечення безпеки Вашого облікового запису Ви повинні виконувати такі вимоги:

1. Не надавати 1kr.ua свідомо неправдиву особисту інформацію та не створювати обліковий запис інших осіб без їх попередньої згоди.

2. Не реєструвати більше одного облікового запису на ту саму особу.

3. У разі видалення Вашого облікового запису або його блокування, не створювати новий обліковий запис без нашого дозволу.

4. Не використовувати персональний профіль для комерційних цілей (крім норм, описаних у Умовах розміщення реклами).

5 . Не користуватись сервісом 1kr.ua, якщо Ви не досягли віку 13 років.

6 . Не користуватися сервісом 1kr.ua, якщо Ви є засудженою особою, яка вчинила сексуальний злочин.

7. Надавати точну інформацію про себе та регулярно оновлювати її.

8. Не передавати пароль, не надавати іншим особам доступ до вашого облікового запису та не вдаватися до будь-яких інших дій, які можуть наражати на ризик безпеки Вашого облікового запису.

9. Не передавати іншим особам Ваш обліковий запис (у тому числі будь-яку сторінку, адміністратором якої Ви є) без попереднього отримання нашої згоди у письмовій формі.

10. При виборі імені користувача як облікового запису ми залишаємо за собою право видаляти або звертатися з метою його заміни, якщо вважатимемо за потрібне (у випадках, коли надходить скарга власника торгового знака про те, що ім'я користувача не має жодного відношення до цього його імені ).

 

7. Захист прав інших осіб

Ми поважаємо права інших, чого очікуємо і від Вас.

1. Ви зобов'язуєтеся не розміщувати контент і не вживати жодних дій, що порушують чиїсь права або будь-яким чином порушують закон.

2. Ми маємо право видаляти будь-який контент та інформацію, розміщені Вами на 1kr.ua, якщо вважаємо, що вони порушують це Положення.

3. Якщо Ви виявили факт порушення одним з користувачів 1kr.ua чиїх прав на інтелектуальну власність, Ви можете повідомити про це адміністрацію 1kr.ua за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку. Для цього скористайтеся посиланням: Повідомити про порушення прав на інтелектуальну власність.

4. У разі видалення Вашого контенту через порушення його змісту авторських прав інших осіб, і у випадку, якщо Ви вважаєте, що такий контент був видалений помилково, у такому разі ми надаємо Вам можливість оскаржити таку дію.

5. При повторному порушенні прав на інтелектуальну власність інших осіб ми маємо право заблокувати Ваш обліковий запис, коли це буде необхідно.

6. Забороняється використання наших авторських прав або товарних знаків (у тому числі 1kr.ua, логотипів 1kr.ua), а також будь-яких інших подібних товарних знаків без нашого письмового дозволу.

7. При зборі інформації від інших користувачів Вам необхідно отримати їхню згоду на це, повідомити про те, що Ви є особою, яка збирає їхню інформацію, а також розмістити пояснення в Політиці конфіденційності про те, яку інформацію Ви збираєте і з метою її використовуватимете.

8. Забороняється розміщувати на 1kr.ua документи, що засвідчують особу інших осіб, а також їхню конфіденційну фінансову інформацію.

9. Ви зобов'язуєтесь не реєструвати інших користувачів, які не є користувачами 1kr.ua, та не надсилати електронною поштою запрошення таким користувачам для реєстрації без їх згоди.

 

8. Реклама та інший комерційний контент, що надається та розміщується 1kr.ua

Нашою метою є розміщення рекламних оголошень, які мають цінність не тільки для рекламодавців, але й для Вас. Цим Ви погоджуєтесь з наступним:

1. Ми зобов'язуємося не надавати Ваші контент та інформацію рекламодавцям без Вашого дозволу.

2. Ви розумієте, що ми не завжди можемо ідентифікувати платні послуги та комунікації як такі.

3. Використовуючи сайт 1kr.ua (будучи як авторизованим користувачем, так і неавторизованим), Ви погоджуєтесь з тим, що система буде збирати та зберігати інформацію про відвідані Вами сторінки 1kr.ua та використовувати ці дані для таргетування рекламних оголошень.

Позначкою «прес-реліз», позначаються матеріали, розміщені на договірних умовах. Думка Редакції може не співпадати з думкою та позицією авторів статей, новин, оглядів, відповідей на запитання та коментарів, розміщених з цією позначкою.

9. Особливі умови щодо сторінок

Створюючи або адмініструючи заклад чи організацію на сайті 1kr.ua, Ви погоджуєтесь з нашими Умовами додавання новин та репортажів.

 

10. Зміни

1. Ми маємо право змінити умови цього Положення без надання повідомлення про це. Продовжуючи користуватися сайтом (не видаляючи Ваш обліковий запис з 1kr.ua, Ви автоматично погоджуєтеся з новою редакцією Правил).

2. Ми маємо право вносити зміни з причин юридичного характеру або адміністративних причин, а також з метою виправлення неточної інформації.

 

11. Припинення дії

1kr.ua має право повністю або частково припинити або призупинити Ваше право користуватися обліковим записом у випадку, якщо Ви порушуєте будь-яку умову цього Положення, або інакше створюєте ризик для нас можливих правових наслідків. 1kr.ua зобов'язується повідомити Вас про це електронною поштою або наступного разу, коли Ви спробуєте отримати доступ до свого облікового запису.

Претензії

1. Для вирішення спорів, що виникли між користувачем та 1kr.ua внаслідок використання сайту, застосовується наступний претензійний порядок.

а) Користувач, який вважає, що його права та інтереси порушені через дії 1kr.ua, надсилає останньому на адресу електронної пошти [email protected] претензію.

б) Протягом 90 робочих днів з дня отримання претензії 1kr.ua зобов'язаний викласти свою позицію щодо зазначених у претензії питань та надіслати свою відповідь за адресою електронної пошти, зазначеною у претензії.

в) У разі неможливості вирішення спору шляхом претензійного порядку суперечка підлягає розгляду відповідно до цієї угоди.

2. Не розглядаються анонімні претензії або претензії, що не дозволяють ідентифікувати користувача на основі наданих ним під час реєстрації даних.

3. У разі порушення проти 1kr.ua позову щодо Ваших дій, матеріалів та інформації, розміщених на 1kr.ua, Ви погоджуєтесь звільнити 1kr.ua від відповідальності за всіма такими позовами та гарантувати відшкодування всіх збитків, втрат та витрат (у тому числі від відшкодування обґрунтованого гонорару юристів та судових витрат), пов'язаних з такими позовами.

МИ НАМАГАЄМОСЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕРЕРВНУ РОБОТУ 1KR.UA, ВІЛЬНУ ВІД ПОМИЛОК ТА БЕЗПЕЧНУ, ОДНАК ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ САЙТ НА

СВІЙ ВЛАСНИЙ РИЗИК ПОСЛУГИ 1KR.UA НАДАЮТЬСЯ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ВИСЛОВЛЕНИХ АБО ПЕВНИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОЇ ЯКОСТІ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, А ТАКОЖ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ВЛАСНОСТІ. МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ БЕЗПЕКИ ТА НАДІЙНОСТІ НАШИХ ПОСЛУГ. 1KR.UA НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ДІЇ, КОНТЕНТ, ІНФОРМАЦІЮ ТА ДАНІ ТРЕТІХ ОСІБ, І ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ТИМ, ЩО 1KR.UA, НАШІ ДИРЕКТОРИ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, СПІВРОБІТНИКИ ТА АГЕНТИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВІДОМІ ТА НЕВІДОМІ ПРЕТЕНЗІЇ ТА ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ З БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ'ЯЗАНІ З БУДЬ-ЯКИМИ ПРЕТЕНЗІЯМИ, ЯКІ ВИ МАЄТЕ ДО БУДЬ-ЯКИХ ТАКИХ ТРЕТІХ ОСІБ. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ТИМ, ЩО 1KR.UA НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВТРАТОЮ ПРИБУТКУ, А ТАКОЖ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, ФАКТИЧНІ, НЕПРЯМІ ТА ПОДАЛЬШІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ІЗ ЦЬОГО СТАНОВИЩА АБО У ЗВ'ЯЗКУ З НИМ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО , ЧИ БУЛО 1KR.UA ВІДОМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ. ЗАГАЛЬНИЙ РОЗМІР ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 1KR.UA, ЩО ВИНИКАЄ ІЗ ЦЬОГО ПОЛОЖЕННЯ, ОБМЕЖУЄТЬСЯ СУМОЮ В ОДНУ ГРИВНЮ. ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО МОЖЕ ЗАБОРОНЯТИ ОБМЕЖЕННЯ ЧИ ВИКЛЮЧЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВИПАДКОВІ ЧИ ПОДАЛЬШІ ЗБИТКИ. У ЦЬОМУ ВИПАДКУ ПЕВНІ ВИЩЕ ОБМЕЖЕННЯ ТА ВИНЯТКИ МОЖУТЬ НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ ДО ВАС, А ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 1KR.UA ДІЮТЬ У МАКСИМАЛЬНОМУ ОБСЯЗІ, В ЯКОМУ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАСТОСОВНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ

12. Застосовне законодавство та вирішення спорів.

Ви погоджуєтесь, що будь-які суперечки, позови, претензії, що виникають із цієї угоди або у зв'язку з нею, за винятком пов'язаних з ліцензійною угодою на використання товарних знаків, будуть предметом виняткової юрисдикції українського суду, а правом, що застосовується, буде право України. Незважаючи на вищезазначене положення, Ви також погоджуєтесь, що 1kr.ua має право застосовувати засоби судового захисту у формі накладання судової заборони (або аналогічні засоби судового захисту негайної дії) у будь-якій юрисдикції.

13. Посилання на інші веб-сайти

На цьому сайті можуть бути надані посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані виключно для вашої зручності.

1kr.ua не контролює, не є рекомендатором і не несе відповідальності за зміст або будь-яку інформацію, подану на веб-сайтах, що посилаються, а також за наслідки їх використання. Наявність даних посилань не передбачає схвалення компанією 1kr.ua інформації, представленої на веб-сайтах, що посилаються. Використовуючи посилання, Ви підтверджуєте свою згоду на те, що 1kr.ua не несе відповідальності за точність, дотримання авторських прав, законність, пристойність інформації, що знаходиться на сайтах, що посилаються, а також не відповідає за результати, до яких може привести використання цих сайтів.

Якщо ви використовуєте посилання на інші сайти, ви робите це під свою відповідальність.

14. Помилки на 1kr.ua

Адміністрація не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на 1kr.ua. Адміністрація прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність та достовірність інформації, що надається на 1kr.ua. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і на увазі.

Адміністрація не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі на сайті. Думка Адміністрації може не співпадати з думкою та позицією авторів статей, новин, оглядів, відповідей на запитання та коментарів.

Водночас Адміністрація сайту намагається не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство України.

15. Відмова від гарантій

Адміністрація відмовляється від гарантій будь-якого виду стосовно будь-якої інформації, представленої на 1kr.ua, як прямо відноситься до 1kr.ua, так і згаданої в матеріалах 1kr.ua. За жодної ситуації Адміністрація не нестиме відповідальності за будь-які спеціальні, непрямі, опосередковані, а також будь-які інші види та (або) збитки, які виникли внаслідок використання та які виникли з (або) у зв'язку з використанням інформації, розташованої на 1kr.ua.

Адміністрація не несе відповідальності і не дає гарантій щодо таких питань:

- відповідності 1kr.ua та його функціональних можливостей вимогам відвідувача;

- відсутності перебоїв та помилок, своєчасності, надійності та безпеки роботи 1kr.ua та його функцій;

- точності та надійності результатів використання 1kr.ua та його функцій; усунення помилок та недоліків;

- відсутності комп'ютерних вірусів або інших джерел помилок на 1kr.ua або на його сервері.

При завантаженні або отриманні матеріалів 1kr.ua іншими шляхами, користувач несе повну та виняткову відповідальність за шкоду, заподіяну комп'ютеру, або втрату даних, зумовлених завантаженням згаданих матеріалів.

16. Товарні знаки

Всі торгові марки, товарні знаки, емблеми та логотипи (далі «Торгові марки»), що використовуються або представлені на даному сайті адміністрацією, є зареєстрованими або незареєстрованими торговими знаками 1kr.ua, якщо інше не вказано. Ніщо на даному сайті не повинно бути розглянуто як надання користувачам права на використання товарних знаків, торгових марок, емблем та логотипів, присутніх на цьому сайті.

Будь-яке неправомочне використання будь-якого матеріалу, що міститься на даному сайті, може бути розцінено, як порушення Цивільного кодексу України, законів «Про авторське право та суміжні права», «Про товарні знаки, обслуговування та найменування місць обслуговування товарів» та інших законодавчих актів України .

17. Інші умови

1. Це Положення є повною угодою між сторонами щодо 1kr.ua, яка замінює будь-які попередні угоди.

2. Визнання будь-якої умови цього Положення недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсності або нездійсненності інших умов Положення.

3. Невикористання нами жодного з прав чи умов цього Положення не означає відмови від цього права чи умови.

4. Будь-які зміни будь-якої умови цього Положення та відмова від права або умови дійсні лише за умови їх письмового оформлення за підписом 1kr.ua

5. Ви не можете передавати жодним іншим особам свої права або обов'язки, визначені цим Положенням, без отримання дозволу.

6. Ми можемо вільно поступатися нашими правами та обов'язками щодо приєднання, придбання та продажу активів, визначених цим Положенням, або в силу закону або на інших підставах.

7. Ніщо в цьому Положенні не повинно перешкоджати нам дотримуватися законодавства.

8. Це Положення не надає будь-яким третім сторонам жодних бенефіціарних прав.

9. При використанні 1kr.ua або при доступі до нього Ви зобов'язуєтесь завжди дотримуватися чинного законодавства.

10. Перелічені нижче документи (а також інші документи, доступ до тексту яких можна отримати за інтерактивними посиланнями в цій угоді) є невід'ємною частиною цієї угоди і містять додаткові умови, гарантії, вимоги щодо послуг на нашому сайті.

11. Ми залишаємо за собою право видаляти будь-яку інформацію, розміщену користувачами, без пояснення причин.

Ви також можете ознайомитись з такими документами:

Політика конфіденційності. Політика конфіденційності розроблена для опису того, як ми можемо збирати та використовувати інформацію.

Умови розміщення реклами. У цих Правилах викладаються положення щодо рекламних оголошень, що розміщуються на 1kr.ua.

Повідомити про порушення прав на інтелектуальну власність.

Умови додавання новин та репортажів.

 
 
Мова сайту
Ми в соціальних мережах

Новини 1kr.ua в Tеlеgram