Спецпроєкти. Перший Криворізький 1KR.UA

Бюджет Кривого Рогу

Бюджет Кривого Рогу

В спецпроєкті «Бюджет Кривого Рогу» розповідається про те куди витрачають бюджетні кошти містян

Огляд цін у Кривому Розі

Огляд цін у Кривому Розі

Огляд цін у Кривому Розі на продукти, послуги та квартири. Доступна та оновлена інформація про ціни на різні товари та послуги в місті. А також аналіз змін у цінах протягом певного періоду часу.

Боротьба із дезінформацією

Боротьба із дезінформацією

Спецпроект від "Першого Криворізького" про боротьбу з російськими фейками та дезінформацією, він спрямований на розкриття та аналіз впливу дезінформації, яку поширює Росія, на місцеву громадськість та загальну інформаційну ситуацію.

Опитування

Опитування

Спецпроект від "Першого Криворізького" про опитування криворіжців щодо актуальних тем в Україні та Кривому Розі. Ми показуємо різні погляди та думки місцевих мешканців щодо різних сфер життя та суспільних питань.

Медицина

Медицина

В спецпроєкті надана інформація, що повязана із фізичним та психічним здоров'ям людини та порадами як покращити свій стан

Голоси міста

Голоси міста

"Голоси міста" — цикл матеріалів про культурно-історичний розвиток Кривого Рогу.

Відбудова

Відбудова

Поки продовжується повномасштабна війна з Росією, на жаль, ніщо та ніхто не застраховані від повторних атак із боку ворога. Але приклади успішної відбудови доводять, що Україна має великі шанси повернути та відновити зруйноване ворогом.

Еко-місто

Еко-місто

Кривий Ріг — промислове місто, тому питання стану довкілля майже завжди стояло гостро. У спецпроєкті «Першого Криворізького» ви знайдете актуальні новини про стан повітря, води, рослинного та тваринного світів, а також місцеві екологічні ініціативи...

Декларації криворіжців

Декларації криворіжців

В спецпроєкті зібрані матеріали щодо є-декларацій криворізьких нардепів, заступників міського голови та очільників райцонів міста.

Рішуча

Рішуча

Про сильних, успішних та рішучих жінок, яким довелося починати все спочатку через війну Росії в Україні, продовжуємо розповідати в межах проєкту «Рішуча» на «Першому Криворізькому».

Війна довкілля

Війна довкілля

У цьому спецпроєкті редакція «Першого Криворізького» розповідає про наслідки, збитки, державні та світові ініціативи для покращення та стану довкілля в українських містах та селах.

Міський транспорт

Міський транспорт

Спецпроект про міський транспорт у Кривому Розі призначений для надання користувачам повної та зручної інформації про систему громадського транспорту міста.

Свідки війни

Свідки війни

Спецпроєкт «Свідки війни» розповідає історії людей, які зіштовхнулись із наслідками повномасштабного вторгнення

Працюю на перемогу

Працюю на перемогу

Цей проект про людей, які від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну працюють на благо країни у Кривому Розі. Ми висвітлюємо їхній внесок та зусилля у підтримку України під час війни.

Журналістика рішень

Журналістика рішень

"Журналістика рішень" — це ініціатива, що ставить перед собою мету допомогти читачам зрозуміти та осмислити складні теми та ситуації, що відбуваються у місті та країні. Журналісти детально досліджують складні теми, розбираючи ключові аспекти та...