У Кривому Розі відкрилась виставка Нікіти Тітова «Віра»

У Кривому Розі відкрилась виставка Нікіти Тітова «Віра»

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 24 лютого, у Кривому Розі відкрилась вулична виставка художника Нікіти Тітова «Віра» до дворіччя повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького».

Виставка містить у собі плакати із серії «Чорна серія». У ній художник Нікіта Тітов перетворює слова в живі образи, які передають біль, страх та відчуття втрати внаслідок війни в Україні.

Вулична виставка проходить на паркані за адресою Гагаріна 14. Тож усі охочі можуть її відвідати в будь-який час з 24 лютого по 24 березня.Короткі відомості

Нікіта Тітов народився в Естонії. Після 8 класу проживав у Харкові, де закінчив художньо-графічний факультет Харківського педагогічного університету. Займається живописом, графікою, книжковою ілюстрацією та дизайном.

Після навчання займався живописом та вступив до молодіжного відділення Харківської спілки художників.

З 2002 по 2014 роки проживав та працював у Києві. Після чого знову повернувся до Харкова, де з 2018 року працює художником у Харківському літературному музеї.

Перший плакат «Країна народжується» зробив під час Майдану у грудні 2013 року, і з того часу почав більше їх створювати.

Тітов також є театральним художником, дизайнером, книжковим ілюстратором та графістом. Його твори присвячені військовій та патріотичній тематиці. А за його плакатами були розроблені поштові марки та пам’ятні монети.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну