Екоакція в Миколаєві: у прибережній зоні з’явилися нові дерева

Екоакція в Миколаєві: у прибережній зоні з’явилися нові дерева

Фото: Перший Криворізький

Понад 35 дерев висадили містяни під час благодійної акції «Дерево — життя громади» в Миколаєві, зокрема було висаджено шістнадцять сосен, двадцять лип та дві катальпи в прибережній зоні мікрорайону Намив.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповідала, що руйнація дамби Каховської ГЕС погіршила ситуацію з береговою смугою Намиву, тому що ніколи вода в Миколаєві не підіймалася знизу. Тоді вона розмила прибережну зону, після чого попадали дерева.

«Під час війни, окрім людей, дуже страждає і довкілля України. Тому хочеться залучити громадськість для того, щоб разом відновлювати природне середовище нашого міста, щоб збільшувати кількість зелених насаджень, щоб подарувати таку тишу, спокій і місце для відпочинку. Така акція від нашої громадської організації відбувається вперше. Ми дуже задоволені результатом. Нам допомагає дуже миколаївська броварня, яка закупила для нас великих шістнадцять сосен. Благодійна організація ТМЕК нам закупила двадцять лип», — розповідає про важливість озеленення Тетяна Коваль, представниця громадської організації «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ».


Обрали висаджувати саме липи й сосни, тому що в цьому мікрорайоні такі дерева вже є, а значить, надалі буде однаковий догляд за всім, — пояснила Тетяна Коваль. Після того, як висаджені дерева приживуться, їх планують передати на баланс комунального підприємства «Миколаївські парки».«Дуже багато людей до нас прийшло. Усі, чесно кажучи, більш дачного формату, тому що садять, як у себе вдома. Далі — ці дерева будуть у понеділок знову оброблені підживленням, поливом, і зроблені нормальні лунки, щоб можна було гарно поливати їх. Після приживлення ці дерева підуть на баланс нашого підприємства», — розповіла Олена Доргаліс, представниця КП «Миколаївські парки».Також до акції долучилися студенти Миколаївського національного аграрного університету й інші небайдужі містяни. Більше про екоакцію в прибережній зоні Миколаєва.


Фото: Світлана Коваль

Відео: Михайло Коваль

Редактор: Альона Музика

Посилання скопійовано в буфер обміну