У Кривому Розі представили проєкт для ветеранів ТитаниUA

У Кривому Розі представили проєкт для ветеранів ТитаниUA

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 5 квітня, у Кривому Розі представили масштабний проєкт для ветеранів ТитаниUA.

Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького».

На відкритті були присутні ветерани, роботодавці, лікарі, військовий та цивільний психологи, спортсмени, а також голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Сергій Лисак, голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко, український силач Василь Вірастюк, голова зеленодольської тергромади Дмитро Невеселий.


На заході наголошувалось, що військовим дуже потрібна допомога на фронті, але не менш важлива допомога й військовим, які повертаються звідти. Тому для того, щоб вони відчували підтримку, створили проєкт ТитаниUA.

Цей проєкт передбачає реабілітацію та поступове повернення військових до цивільного життя, надання їм роботи, безкоштовне навчання, перекваліфікація чи підвищення кваліфікації за певними професіями.

Ветерани наголосили на важливості такої підтримки, таких можливостей та проєктів, однак військовим психологом були підняті й питання щодо недоліків державної системи підтримки ветеранів. Тому в результаті зустрічі зазначили, що систему будуть удосконалювати.

Також на відкритті був присутній й третьокласник Артемко з позивним «Талісман», який поділився своєю історією та отримав від голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Сергія Лисака подарунки. Ветеран Микола Михайлець також подякував Артемку за те, що він його чекав, це надавало йому сил, піднімало силу духу та волі ветерану.


Нагадаємо, два тижні тому проєкт ТитаниUA перезентували у Дніпропетровській області.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну