Шини, скло та нафтопродукти: понад 70% відходів ДТЕК Дніпровські електромережі передає на переробку
Фото: Перший Криворізький
Про це редакції «Першого Криворізького» стало відом з публікації на офіційному сайті компанії.
Зазначимо, що щорічно в Дніпропетровській області утворюється понад один мільйон тон твердих побутових відходів, які в повному обсязі потрапляють на полігони та несанкціоновані сміттєзвалища. В області діє 11 паспортизованих полігонів ТПВ та ідентифіковано більше 400 сміттєзвалища. В жодному населеному пункті області не впроваджено систему роздільного збирання ТПВ, тому впровадження переробки відходів на підприємствах доволі актуальна сьогодні.
«Попри війну, продовжуємо втілювати принципи циркулярної економіки, зокрема, в частині поводження з відходами. Відпрацьовані матеріали збираємо, сортуємо, зберігаємо та відправляємо на переробку спеціалізованим організаціям або повторне використання. Завдяки цьому за останні три роки друге життя отримали понад 11 тисяч тонн виробничих відходів ДТЕК Дніпровські електромережі. Наприклад, понад 9 тисяч тонн залізобетонних опор були використані у будівництві та для виробництва вторинного щебеню», — говорить Андрій Терещук, генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі.
В ОСР (оператор системи розподілу) для організації роздільного збору відходів використовується понад 1 тисяча промаркованих контейнерів.
Управління відходами після визволення: руйнівні наслідки у містах України