У Кривому Розі виписали 11 штрафів за порушення благоустрою

У Кривому Розі виписали 11 штрафів за порушення благоустрою

Фото: Виконком Саксаганської райради Кривого Рогу

Мешканці Кривого Рогу завалюють сміттєві майданчики великогабаритними відходами та викидають сміття у невідведених для цього місцях, утворюючи стихійні сміттєзвалища. Містянам виписали 11 штрафів за порушення благоустрою.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Саксаганської районної ради Кривго Рогу.
Управління благоустрою та житлово-комунального господарства з початку року склало 11 протоколів про адміністративні порушення за статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» на громадян, які звалювали гілля, меблі поблизу контейнерних майданчиків.

Кожен протокол розглядає адміністративна комісія, яка призначає штраф. Він становить від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів, в залежності від складу вчиненого правопорушення та системності його вчинення.

Раніше ми писали про те, що криворізьким підприємцям нагадали, що їх можуть оштрафувати за недотримання правил благоустрою території.

Днями усунули стихійне сміттєзвалище по вулиці Харківській, де мешканці викидали сміття та рослинні відходи у невідведених для цього місцях, що є адміністративним порушенням.
Читайте також: хто ліквідує сміттєзвалища Кривого Рогу.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну