Лосі, козулі та кабани: в лісах Дніпропетровщини стало більше тварин
![Лосі, козулі та кабани: в лісах Дніпропетровщини стало більше тварин Лосі, козулі та кабани: в лісах Дніпропетровщини стало більше тварин](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/610408_f51a2bbc4c24b8c26893cb6d2a2c4fc24540f4d59e17b4b545378a89fa47bf3c1710956794.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Спеціалісти зафіксували, що побільшало пернатої дичини, яка осіла на території Дніпропетровської області. У мисливських угіддях Східного лісового офісу, які знаходяться на територіях Новомосковської та Петриківської філій, нарахували 527 фазанів та 250 сірих куріпок.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/610406_f51a2bbc4c24b8c26893cb6d2a2c4fc2d0255b0bac231560c21616cfbf3dc2161710956803.jpg)
В області збільшилася чисельність і хутрових тварин. У мисливських угіддях Східного лісового офісу нараховано 1092 хутрових тварини, основні види:
- заєць-русак (966);
- лисиця (103);
- вовк (22);
- куниця лісова (1).
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/610409_e6f0701ca9257a57d52964d3d65424caf0affe5afe488b1c83bb942b292f8c851710957666.jpg)
Також фахівці зафіксували види тварин, які не характерні для нашого регіону, приклад у Дніпровському районі (колишній Царичанський) помітили 2 лосі. В угіддях Петриківської та Новомосковської філій Східного лісового офісу нараховано 239 козуль та 116 кабанів.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/610407_f51a2bbc4c24b8c26893cb6d2a2c4fc2d0255b0bac231560c21616cfbf3dc2161710956803.jpg)
Нагадаємо, що відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації заборонено здійснення полювання на всі види мисливських тварин на території Дніпропетровської області до припинення дії або скасування воєнного стану в Україні. За цим слідкують лісівники філій Східного лісового офісу, вони проводять регулярні рейди по виявленню і попередженню лісопорушень.