Не вбивай: на Дніпропетровщині заборонене полювання

Не вбивай: на Дніпропетровщині заборонене полювання

Фото: Перший Криворізький

У Дніпропетровській області триває заборона на полювання. Про це редакції «Першого Криворізького» стало відомо з розпорядження голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Сергія Лисака від 4 квітня «Про заборону здійснення полювання на території Дніпропетровської області у період воєнного стану».

Раніше редакція 1kr.ua повідомляла, що війна російської армії принесла смерть та біль не лише українському народу, а й довкіллю. Тисячам диким тваринам Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської та інших областей довелося мігрувати, щоб врятуватися. Частина з них загинула під обстрілами, під час пожеж, від відсутності їжі.

Тому у Дніпропетровській області збільшилася кількість диких тварин, які були змушені мігрувати з Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей.

Заборона на полювання на всі види мисливських тварин діє без виключно для всіх мешканців та користувачам мисливських угідь області. Таке обмеження діятиме до припинення дії або скасування воєнного стану в Україні.

Зазначимо, що користувачам мисливських угідь не заборонено здійснювати:

  • заходи, направлені на профілактику сказу та мінімізацію ризиків для здоров'я людини;
  • регуляцію розміри популяції диких м’ясоїдних тварин в природному середовищі;
  • реагувати на випадки появи диких тварин, зокрема хижих та шкідливих тварин у містах та селах.

Але всі заходи необхідно здійснювати за погодженням з районними військовими адміністраціями, органами місцевого самоврядування, військовим командуванням, Головним управлінням Національної поліції у Дніпропетровській області та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.


Посилання скопійовано в буфер обміну