Мешканка Криворіжжя Раїса Таран відзначила свій 100-річний ювілей
![Мешканка Криворіжжя Раїса Таран відзначила свій 100-річний ювілей Мешканка Криворіжжя Раїса Таран відзначила свій 100-річний ювілей](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/610013_521c8d509cf62ce0292ec17e81162a4d3da1d553c91c1ea731ece4f22025e0f51710524790.jpg)
Фото: Євген Ситниченко
Про це повідомляє начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.
Вчора Раїса Йосипівна Таран святкувала своє 100-річчя. Жінка вірить, що життя - це рух. З великим серцем, щирими і добрими очима, ювілярка зустрічала гостей і приймала вітання від рідних. Вона посміхалася і раділа кожному дню життя. І вона вірить у наших хлопців і дівчат, які захищають Україну.
Жінка пережила Другу світову війну, і тепер знову стикається з безжалісністю і цинізмом ворогів. Але попри все, вона зберегла активність, любов до життя і впевненість у нашій майбутній перемозі.
Також раніше ми писали про те, що 25 січня, мешканець Кривого Рогу, учасник бойових дій в роки Другої Світової війни, Георгій Григорович Бень святкував 100-річний ювілей.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".