Важливо

Що заставило криворізьких чиновників переглянути угоду на утримання доріг

Що заставило криворізьких чиновників переглянути угоду на утримання доріг

Фото: Перший Криворізький

Обласні чиновники стверджують, що їхні криворізькі колеги економлять на прибранні міських доріг, а медійники вважають інакше. Розповідаємо деталі.

6 грудня Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради оголосив торги на утримання вулично-шляхової мережі міста. Очікувана вартість виконання робіт з прибирання вулиць та доріг Кривого Рогу становила 250 мільйонів гривень.

Єдиним учасником торгів і переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю “Весташляхбуд”, яке є чи не єдиним та добре відомим криворіжцям виконавцем робіт у сфері ремонту та прибирання доріг у Кривому Розі протягом останніх років.

Як з’ясували журналісти видання “Наші гроші”, “Весташляхбуд” у кошторисі вказало ціну на спеціальну сіль по 10 500 гривень за тонну з ПДВ. Це майже вдвічі більше, ніж купувала АТ «Криворізька теплоцентраль». Пісок у кошторисі «Весташляхбуду» — 900 гривень за тонну. Криворізька компанія “СтартСтрой” продає тонну піску річкового митого за 450 гривень, що вдвічі дешевше, ніж пісок у «Весташляхбуд», марка якого не вказана. Матеріал у виданні опублікували 9 січня.

Сьогодні, 10 січня, на сайті Дніпропетровської обласної адміністрації вийшла публікація про те, що виконком Криворізької міськради провів перевірку вартості солі та піску у тендері і тепер ціни переглянуть та укладуть додаткову угоду.

Чиновники стверджують, що їхній аналіз виявив, що підрядник завищив загальну вартість посипальних матеріалів, і вони вирішили зменшити суму договору загалом – на більш ніж 11,7 мільйона гривень.

Наразі за даними аналітичної платформи Youcontrol, це підприємство має замовлень від міськвиконкому чи його структурних підрозділів на суму 5 618 496 116 гривень Торік вони виконали замовлень на суму 971 010 882 гривень. Це були роботи з утримання вулиць і доріг, ремонту асфальтного покриття, поточного ремонту доріг тощо.

Редактор: Софія Скиба

Посилання скопійовано в буфер обміну