У Кривому Розі модернізували укриття та відкрили у ньому художню виставку
![У Кривому Розі модернізували укриття та відкрили у ньому художню виставку У Кривому Розі модернізували укриття та відкрили у ньому художню виставку](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603966_193824e67d7d198f4f87e01fb024aab084a102e01780eaaba344977dfd39e3ce1703782118.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляють журналісти “Першого Криворізького”.
Сьогодні у цокольному приміщенні палацу культури презентували укриття, де розмістили 33 картини. Це і репродукції картин відомих художників світу: Ван Гога, Моне, Гогена, українських митців: Івана Марчука, Миколи Рябоконя, Віктора Мішуровського, Богдана Шиптенка та вихованців художніх шкіл міста.
Всі вони присвячені різдвяно-новорічній тематиці. Біля кожної картини є QR-код, якщо його зісканувати, можна через смартфон прослухати відомості про художника та його роботу.
![арт-простір укриття виставка в укритты ПК Карачуни](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603968_0485d68dcd08305d552275efe6dc5bfc539c3925668494f53d35bc9057f9eccb1703782768.jpg)
![укриття кімната матері і дитини в укритті](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603967_0485d68dcd08305d552275efe6dc5bfcf2fe105c17d412c642212834e822f1ef1703782766.jpg)
![модернизоване укриття Карачуни санвузол укриття](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603969_0485d68dcd08305d552275efe6dc5bfcf71989c0d3d990cd4f071babeb34396a1703782767.jpg)
“Ми плануємо залучити в укриття охорону, щоб воно працювало 24/7. Поки що укриття працюватиме винятково під час повітряної тривоги”, — сказав директор закладу Іван Коровко.
Щоб виставити свої роботи в новому арт-просторі криворізьким митцям необхідно звернутись до адміністрації палацу культури.
“Ми з відділом культури [виконкому міськради, - авт.] порадимось і вирішимо. Я думаю, що це питання буде досить швидко вирішене”, — прокоментував Іван Коровко.
За словами заступника міського голови Кривого Рогу Сергія Мілютіна вартість модернізації укриття становить понад 2,5 мільйони гривень. На 95% роботи проведені коштом міського бюджету, 5% — надала міжнародна гуманітарна організація Rotary International. Про яку саме суму йдеться і хто виконував роботи в укритті наразі невідомо. Редакція дослідить цю тему і повідомить авдиторії про це додатково.
“Нещодавно ми відзначали 65-річчя цього закладу, і дуже символічно, що сьогодні ми відкриваємо модернізоване укриття. Наші діти повинні зростати в розвинутому суспільстві. Ми повинні і підіймати патріотичний дух, і розвивати, і навчати. Тому важливо розширювати перелік найпростіших укриттів. За фінансування криворізької міської ради це вдалося в нашому районі”, — сказала очільниця виконкому Центрально-Міської райради Катерина Белоусова.
Фоторепортаж з відкриття дивіться за посиланням