Пунктами незламності у Лозуватці користуються переважно підлітки
![Пунктами незламності у Лозуватці користуються переважно підлітки Пунктами незламності у Лозуватці користуються переважно підлітки](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/572735_48c563e2fe1747c80826013b8eb2cb8ee83d1821de275aee66feafed371567c51671554854.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це журналістам "Першого Криворізького" розповіли заступник голови Лозуватської сільської ради Сергій Подвалюк та спеціаліст цивільного захисту відділу житлово-комунального господарства та благоустрою сільської ради Сергій Шрамко.
Один із "Пунктів незламності" знаходиться у приміщенні Лозуватської сільської ради. А ще три пункти розташовані на території старостатів: Христофорівського, Вільненського та Ранньоранківського.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/572732_7a7a158ec3519154b99bdf1fcc3526b9554079_db1e131306c0302478a2b5279207ea741671553932.jpg)
Зараз "Пункти незламності" щоденно працюють з 08:00 до 17:00, а під час повного блекауту – цілодобово. Чиновники стверджують, що у всіх приміщеннях "Пунктів незламності" є генератори, газове опалення, інтернет, їжа та інші необхідні під час повного блекауту речі.
"Загалом кожен "Пункт незламності" сьогодні може прийняти приблизно 80 людей. Звісно, є пункт, на території яких знаходяться амбулаторія, тому цей пункт може вмістити більше людей.
Але всього з 24 листопада до "Пунктів незламності" Лозуватської громади звернулися приблизно 60 людей, більшість з яких — підлітки. Люди похилого віку переважно все ж лишаються дома", — говорить спеціаліст цивільного захисту відділу житлово-комунального господарства та благоустрою сільської ради Сергій Шрамко.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/572733_7a7a158ec3519154b99bdf1fcc3526b9554092_baf560270d3cc4213d5fad4cae77c1661671554195.jpg)
Сергій Подвалюк зазначає, що у сільській місцевості "Пункт незламності" потрібні, але, мабуть, у місті вони більш актуальні. Саме тому, коли був повний блекаут, великого скупчення людей у пунктах не було. Але попри це пункти продовжують працювати та приймати мешканців, якім потерпають від відключення електроенергії чи тепла.
В Україні запустили бот-помічник для пошуку «Пунктів Незламності»