Пунктами незламності у Лозуватці користуються переважно підлітки

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У селі Лозуватці Криворізького району щоденно працюють чотири “Пункти незламності”, кожен з яких максимально забезпечений усім необхідним.

Про це журналістам "Першого Криворізького" розповіли заступник голови Лозуватської сільської ради Сергій Подвалюк та спеціаліст цивільного захисту відділу житлово-комунального господарства та благоустрою сільської ради Сергій Шрамко.

"Всі ми живемо та працюємо в екстрених умовах. Надаємо допомогу всім верствам населення — захисникам, внутрішньо переміщеним особам…На території Лозуватської громади розгорнуто чотири пункти незламності", — говорить заступник голови Лозуватської сільської ради Сергій Подвалюк.

Один із "Пунктів незламності" знаходиться у приміщенні Лозуватської сільської ради. А ще три пункти розташовані на території старостатів: Христофорівського, Вільненського та Ранньоранківського.Зараз "Пункти незламності" щоденно працюють з 08:00 до 17:00, а під час повного блекауту – цілодобово. Чиновники стверджують, що у всіх приміщеннях "Пунктів незламності" є генератори, газове опалення, інтернет, їжа та інші необхідні під час повного блекауту речі."Загалом кожен "Пункт незламності" сьогодні може прийняти приблизно 80 людей. Звісно, є пункт, на території яких знаходяться амбулаторія, тому цей пункт може вмістити більше людей.

Але всього з 24 листопада до "Пунктів незламності" Лозуватської громади звернулися приблизно 60 людей, більшість з яких — підлітки. Люди похилого віку переважно все ж лишаються дома",
— говорить спеціаліст цивільного захисту відділу житлово-комунального господарства та благоустрою сільської ради Сергій Шрамко.
Сергій Подвалюк зазначає, що у сільській місцевості "Пункт незламності" потрібні, але, мабуть, у місті вони більш актуальні. Саме тому, коли був повний блекаут, великого скупчення людей у пунктах не було. Але попри це пункти продовжують працювати та приймати мешканців, якім потерпають від відключення електроенергії чи тепла.

В Україні запустили бот-помічник для пошуку «Пунктів Незламності»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
29 хв

Все гаразд

02 : 24

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com