Якою буде середньомісячна зарплата у Кривому Розі у 2023 році, — прогноз

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Негативний вплив воєнного стану відобразився і на розмірі середньомісячної заробітної плати у Кривому Розі. У 2023 році цей показник очікується на рівні 13200 гривень.

Про це йдеться у пояснювальній записці до проєкту рішення міської ради «Про бюджет Криворізької міської територіальної громади на 2023 рік»

Така ситуація обумовлена різким зниженням господарської та економічної діяльності промислових підприємств міста у зв’язку із виникненням логістичних проблем, зниженням купівельної спроможності, фінансових втрат, змінами в обсязі та складі робочої сили через велику зовнішню міграцію та мобілізацію. Наслідки цих обмежень призвели до скорочення графіку роботи працівників підприємств, в результаті чого значно знизилася реальна заробітна плата.

Взявши до уваги, що у 2023 році на рівні держави збережено рівень соціального стандарту – мінімальної заробітної плати та зростання його не передбачається, а також наявність ризиків подовження воєнної агресії, прогнозний показник середньомісячної заробітної плати в наступному році залишається на рівні 2022 року – 13 200 гривень.

Читайте також: У Кривому Розі прийняли бюджет міста, 700 мільйонів гривень — видатки, пов’язані з воєнним станом

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

11 : 30

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com