Військовий з Радушного збирає на машину для ЗСУ

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Андрій Кургуз, військововий родом з Радушного, що неподалік від Кривого Рогу, збирає кошти на машину для свого підрозділу. Заяву про збір він опублікував на особистій сторінці на Facebook. Раніше Андрій був героєм матеріалу "Першого Криворізького" про те, як зробити своє село або селище кращим.

Жителі Кривого Рогу і Криворізького району можуть долучитись до збору. Реквізити картки Андрія: 5168745105038621, Кургуз Андрій Вікторович

Це наша невеличка команда. Поруч з нами інтернет установка, яку ви допомогли нам придбати. За досить невеличкий проміжок часу ми змінили багато місць дислокацій, від лісів до полів. Та одне що з нами завжди було поруч - це зв'язок і завдяки вам. Залишок з тієї суми що ми зібрали пішов на фонд протезування для ветеранів війни.
Сьогодні у нас є ще одна важлива надзадача. З новими завданнями нам надважливо мати у своєму відділені "колеса". Це не лише засіб пересування, а й можливість вчасно отримати потрібну допомогу а можливо й врятувати життя. Річ не йде про зручний позашляховик, нам потрібна лише можливість пересування, тому шукаємо найбюджетніші варіанти. Орієнтуємось на суму ~ 30-40 тисяч.
Знову вимушені попросити вас відмовитись від чашечки ранкової кави, звісно, якщо у вас є така можливість. Дуже сподіваємось, що більше нам звертатись з такими проханнями не доведеться і вже ближчим часом ми всі повернемось додому із перемогою) Всім нам миру та скорої перемоги! — написав на своїй сторінці Андрій.Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.