За час війни мешканці Дніпропетровщини усиновили 15 дітей

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
З початку війни у Дніпропетровській області всиновили 15 дітей. З них 9 хлопчиків і 6 дівчаток. Усі знайшли батьків в області.

Про це повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Загалом у 2022 році на території регіону всиновили 41 дитину-сироту. З них 15 – під час війни. Ще понад 100 сімей області – кандидати в усиновлювачі. Вони готові стати прийомними батьками», – розповіла головний спеціаліст відділу Служби у справах дітей ДніпроОВА Анна Козловська.

Усиновити можна дитину-сироту або офіційно позбавлену батьківського піклування. Віком від 2 місяців до 18 років. Хлопчики та дівчатка обов’язково повинні бути на обліку з усиновлення в Службі у справах дітей.

На усиновлення мають право люди від 21 року. Усиновителі повинні бути старші від дитини щонайменше на 15 років. Виключення лише для родичів.

Не дадуть дитину кандидатам, визнаним недієздатними. А ще тим, хто не має житла, постійного заробітку, страждають на психоневрологічні захворювання, зловживають алкоголем або наркотиками, були засуджені.

«Деякий час через воєнний стан процедура усиновлення була недоступною. Адже не працювали частина судів, був закритий доступ до реєстрів. Зараз усе поновили», – розповіла Анна Козловська.

Охочі стати татом або мамою найперше повинні написати заяву. Зробити це можна в Службі у справах дітей. До заяви необхідно додати пакет документів.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
29 хв

Все гаразд

40 : 15

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com