Про знущання над могилами та незаконну зброю розказали криворіжцям

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Заступник начальника Криворізького відділу поліції, підполковник поліції Микола Верповський розказав про основні показники роботи за сім місяців цього року, які свідчать про динаміку роботи органів поліції у Кривому Розі на покращення і розкриття кримінальних правопорушень, їх профілактики і в цілому забезпечення охорони публічної безпеки на території нашого міста.

Співробітники поліції нарощують темпи оперативного реагування на звернення громадян.

Підполковник Микола Верповський доповів, що за 7 місяців надійшло від громадян 97 звернень стосовно незаконних пунктів прийому металобрухту у Кривому Розі.

У 55 випадках інформація підтвердилася. Найбільше подібних випадків сталося у Тернівському та Довгинцівському районах.

Майже всі кримінальні провадження були направлені до суду. Що стосується санкцій, то передбачено штрафи від 25 до 34 тисяч гривень.

Читайте также: Штраф за сміття у громадському місці більший ніж за паплюження прапора України


Заступник начальника Криворізького відділу поліції зазначив, що протягом цього року внесено 26 кримінальних проваджень за фактом наруги над могилами, місцем поховання за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.297 Кримінального Кодексу України.

Найбільше фактів вандалізму зафіксовано у Криворізькому районі (9) та Широківському районі (7).

«У Тернівському районі як мінімум порушено 3 кримінальних провадження стосовно наруги над могилами військовослужбовців».

Читайте також: Прийомний батько, що спалював тіло криворожанки Аміни Менго, буде сидіти під домашнім арештом

Що стосується кримінальних проваджень стосовно жорстокого поводження з тваринами, то підполковник поліціїї Микола Верповський доповів, що цьогоріч було внесено 5 кримінальних проваджень.

Було піднято питання стосовно незаконного обігу зброї. Микола Верповський зазначив, що майже 80% злочинів розкривається:

«Ми підняли динаміку. Не скажу, що кожен день викриваємо злочини».

Нагадаємо, нещодавно у Саксаганському районі було вилучено близько 80 патронів та гранату РГД.

Співробітники поліції проводять роботи і заходи в шахтах, аби вибухові речовини не потрапили на поверхню, аби не скоювалися події з використання вибухівки.

«Дуже багато наших мешканців проходили службу у зоні АТО. Позвільнялися. Були факти, що вони привозять з собою незаконні предмети, які не потрібно привозити» , - зазначив Верповський.

Читайте також: Справа пораненого В'ячеслава Волка

Якщо вам стала відома будь-яка інформація стосовно правопорушень чи злочинів, звертайтеся за номером 102. Інформація анонімна.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
7 мин

Все хорошо

01 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com