Спорт

Спортсменка з Кривого Рогу здобула срібло на турнірі Matteo Pellicone

Спортсменка з Кривого Рогу здобула срібло на турнірі Matteo Pellicone Криворожанка Ілона Прокопевнюк зайняла друге місце з вільної боротьби серед жінок на турнірі Matteo PelliconeПро це інформує виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.Турнір проходить з 22 по 25 червня в Італії у Римі.У... детальнее

Спортсменки з Кривого Рогу посіли призові місця на Чемпіонаті Світу зі Скандинавської ходьби

Спортсменки з Кривого Рогу посіли призові місця на Чемпіонаті Світу зі Скандинавської ходьби Дві спортсменки з Кривого Рогу взяли участь у Чемпіонаті Світу зі Скандинавської ходьби та вибороли призові місця.Про це повідомляє Українська Федерація Скандинавської Ходьби у Facebook.З 17 по 19 червня в Польщі в місті Хочево пройшов Чемпіонат... детальнее

Юна спортсменка з Кривого Рогу зайняла призове місце на змаганнях з гімнастики

Юна спортсменка з Кривого Рогу зайняла призове місце на змаганнях з гімнастики Вихідними спортсменка з Кривого Рогу брала участь у змаганнях з ритмічної спортивної гімнастики.Про це повідомляє КПНЗ "ДЮСШ №10".Криворожанка брала участь у міжнародних змаганнях в Німеччині. Ксенія Белязіна зайняла почесне четверте... детальнее

Криворожанки здобули призові місця на чемпіонаті Європи з боротьби

Криворожанки здобули призові місця на чемпіонаті Європи з боротьби Сьогодні, 16 червня, на чемпіонаті Європи з вільної брротьби, який проходить у Румунії, криворожанки вибороли призові місця.Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.16-річна Анастасія Польська виборола золоту медаль з... детальнее

Криворіжець у Німеччині виборов кілька нагород на чемпіонаті з плавання

Криворіжець у Німеччині виборов кілька нагород на чемпіонаті з плавання У місті Нойбеккум, що у Німеччині, спортсмен з Кривого Рогу Данило Васюк виборов кілька перемог. Хлопець займається плаванням у дитячій спортивній школі №2, його тренує Оксана Петриченко.Про це повідомляє виконком Інгулецької в місті ради.Там... детальнее

Дзюдоїст із Кривого Рогу виборов золото на змаганнях Суперліги у Польщі

Дзюдоїст із Кривого Рогу виборов золото на змаганнях Суперліги у Польщі Вихованець ДЮСШ №2 виборов золото на змаганнях Суперліги з дзюдо.Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.Вчора, 12 червня, у Польщі у місті Олесніця відбулися змагання Суперліги дзюдо серед юнаків 2014... детальнее

Криворізькі плавці посіли призові місця на міжнародних змаганнях у Польщі

Криворізькі плавці посіли призові місця на міжнародних змаганнях у Польщі У Польщі відбулися міжнародні змагання з плавання. Спортмени з Кривого Рогу посіли призові місця. Про це повідомляє пресслужба ДЮСШ №10. У місті Варшава спортсмен Макар Раілко взяв участь у міжнародних змаганнях «Літній відкритий... детальнее

Криворізькі акробатки стали абсолютними чемпіонками Кубку світу

Криворізькі акробатки стали абсолютними чемпіонками Кубку світу Із 3 по 5 червня у Польщі проходив Кубок Світу зі спортивної акробатики, криворізькі спортсмени здобули призові місця.Спортсмени ДЮСШ 1 Кривого Рогу жіноча пара Таїсія Марченко та Вікторія Козловська вибороли 1 місце та стали абсолютними Чемпіонами... детальнее

У Кривому Розі пройшов благодійний забіг, присвячений Патрону

У Кривому Розі пройшов благодійний забіг, присвячений Патрону Вчора, 4 червня, у Кривому Розі пройшов благодійний марафон, який присвятили песику-саперу Патрону. Про це повідомив один з учасників забігу Анатолій Ващенко.Цей захід по всій Україні організовує Race Project. Частину виручених коштів вони... детальнее

Плавець з Кривого Рогу виборов медаль на змаганнях у Німеччині

Плавець з Кривого Рогу виборов медаль на змаганнях у Німеччині Вихованець ДЮСШ №2 Кривого Рогу Лев Бабаков на змаганнях з плавання виборов призове місце. Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради. Змагання з плавання проходили 29 травня 2022 року в Німеччині у... детальнее