Фоторепортажи

Перший день конкурсу краси "Miss & Mrs Plus Size. Dnepr. Region - 2021" у Кривому Розі

Перший день конкурсу краси "Miss & Mrs Plus Size. Dnepr. Region - 2021" у Кривому Розі Фоторепортаж з бекстейджу 1 етапу конкурсу краси "Miss & Mrs Plus Size. Dnepr. Region - 2021". Дівчата готувались до фотосессії, проходили майстер-класи з позингу.

Концерт «Океана Ельзи» до Дня металурга та гірника у Кривому Розі

Концерт «Океана Ельзи» до Дня металурга та гірника у Кривому Розі У суботу 17.07.2021 на площі біля головного корпусу КНУ відбувася святковий концерт гурту «Океан Ельзи». Музиканти виконали свої найвідоміші хіти і привітали металургів і гірників із професійним святом.

Обзор пляжей в Кривом Роге 2021

Обзор пляжей в Кривом Роге 2021 Журналисты «Первого Криворожского» подготовили обзор городских пляжей на территории города. Мы побывали в зонах отдыха в парке Мершавцева, на 44 квартале и ЮГОКе. Больше всего отдыхающих на мы заметили ЮГОКе. Благоустроены все пляжи примерно одинаково — везде есть урны, небольшое количество...

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: дисципліна "плавання"

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: дисципліна "плавання" У змаганнях для поранених на фронті ветеранів "Ігри Нескорених" 10 та 11 липня взяли участь більше сотні спортсменів. Найяскравіші моменти змагань у добірці світлин редакції.

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: стрільба з лука

Ігри Нескорених. Кривий Ріг: стрільба з лука У Кривому Розі 10 та 11 липня спортсмени-любителі та професіонали, які пройшли війну у Донецькій та Луганській області і отримали там поранення взяли участь у ветеранських змаганнях. У цьому фоторепортажі світлини із двох днів змагань та церемонії нагородження кращих спортсменів.

Виставка випускників Факультету мистецтв КДПУ

Виставка випускників Факультету мистецтв КДПУ 8 липня бакалаври і магістри спеціальності "Образотворче мистецтво" представили свої дипломні роботи - міські та індустріальні пейзажі Кривого Рогу

Святкування Івана Купала у парку імені Федора Мершавцева

Святкування Івана Купала у парку імені Федора Мершавцева Десятки містян готувались до купальської ночі. Дівчата робили обрядові вінки із степових трав та квітів і вночі пускали їх на воду з причалу Човнової станції.

Виставки у краєзнавчому музеї літо 2021

Виставки у краєзнавчому музеї літо 2021 Фоторепортажі з трьох виставок криворізького історико-краєзнавчого музею, які зараз можна відвідати у Кривому Розі. У музеї за адресою Каунаська 16а можна замовити також супровідну екскурсію. Виставку "Мистецтво величних форм" можна відвідати у Музеї-квартирі Григорія Синиці за проспектом...

ФК «Кривбасс» vs ФК «Днепр» 11 июня 2021

ФК «Кривбасс» vs ФК «Днепр» 11 июня 2021 11 июня ФК «Кривбасс» закончил победой последнюю игру сезона со счетом 3:1. На поле криворожские футболисты встретились со спортсменами ФК «Днепр». Также в этот день ФК «Кривбасс» отметил выход в Первую лигу.

Выставка котов

Выставка котов 5 и 6 июня в Кривом Роге проводится выставка кошек. На выставке представлено более 100 котов разных пород.