«Майже кожен день скоюються викрадення», - підполковник поліції у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Днями заступник начальника Криворізького відділу поліції, підполковник поліції Микола Верповський доповів статистику, основні показники, які було досягнуто протягом 7 місяців.

Що стосується оперативної обстановки і статистичної звітності, то за 7 місяців цього року до органів поліції надійшло 111 тисяч 573 звернення громадян, що на 35,5% більше минулорічного показника.

Незважаючи на збільшення кількості звернень і повідомлень, зменшилась кількість звернень з ознаками кримінальних правопорушень:

«Поменшало на -2189. Протягом 7 місяців 2017 року на 17,3% збільшилась питома вага розкриття кримінальних правопорушень.

Якщо у 2016 році ми розкривали 19,6%, то за 7 місяців поточного року в динаміці ми вже досягли показника 36,9% розкриття»,
- прокоментував Верповський.

Читайте також: «Спайси. Солі. Мікси». У Кривому Розі говорять про наркотики

По Дніпропетровській області загальна питома вага розкриття 32,2%:

«По Дніпропетровській області найбільші показники розкриття має Криворізький відділ поліції», - зазначив Микола Верповський

Розкриття тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень зросла, порівняно з минулим роком, на 17,4%.Також зросло розкриття розбійних нападів (86%), пограбувань (43%):

«Відсоток розкриття пограбувань на теперішній складає більше ніж по Дніпропетровській області і в цілому по місту Дніпру».

За словами підполковника поліції Миколи Верповського, розкриття хабарництв, крадіжок, шахрайств зросло, порівняно з минулорічними показниками.

За 7 місяців поточного року збільшилося до 85,8% розкриття незаконного обігу зброї.

Читайте також: Справа пораненого В'ячеслава Волка

Викрадачів автівок, порівняно з 2016 роком, зараз ловлять краще:

«Нам вдалось піднятись на 29% порівняно з минулим роком. На теперішній час за сім місяців ми маємо 42,3% розкриття незаконних заволодінь авто-мото транспортом, які є по місту. Це актуально. Майже кожен день скоюються викрадення», - сказав Микола Верповський.

По факту пограбувань за сім місяців поточного року звернулося 304 криворіжця:

Це свідчить про те, що проводиться профілактична робота у взаємодії з УПП, державними службами охорони, всіма службами, нарядами. Всі забезпечують порядок у місті і своєчасно реагують на повідомлення громадян. І не тільки про пограбування».

На 75% було менше звернень стосовно згвалтувань . У 2016 було три звернення, у 2017 році - одне.

Порівняно з минулим роком збільшилась кількість осіб, до яких застосовувались запобіжні заходи - тримання під вартою (207 людей).


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

19 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com