«Спайси. Солі. Мікси». У Кривому Розі говорять про наркотики

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі у підземці на площі Визволення з'явились настінні графіті, які «кричать» про наркотики.

Група молодих людей написала величезними буквами на стінах назви декількох наркотичних речовин: «Спайсы. Соли. Миксы».

Трохи далі шрифтом значно меншим за перелік наркотиків, написано, що «Наркотики вбивають!».

Поки що незрозуміло, чи це нова реклама, чи ще одна спроба звернути увагу громадян, співробітників поліції на те, що наркотична проблема у Кривому Розі існує. І досить відверто.

Читайте також: «Кривий Ріг славиться, як місто наркоманів», - учасник акції


До Криворізького відділу поліції надходив ряд запитань від місцевих ЗМІ, на які під час сьогоднішнього брифінгу відповідав заступник начальника Криворізького відділу поліції, підполковник поліції Микола Верповський.

Стосовно реклами наркотичних і психотропних речовин на вулицях міста поліціянти отримали інформацію в середині червня цього року.

«Під час моніторингу цієї інформації було встановлено звідки іде ця інформація. Це з Росії», - сказав підполковник поліції Микола Верповський.

Безконтактне отримання наркотичних речовин у Кривому Розі діє і працює давно. Так звані «закладки» зменшують ризик впізнаваності розповсюджувачів і, відповідно, клієнта.

Читайте також: У Кривому Розі вікрито рекламують інтернет-магазини з продажу наркотиків

На мобільні телефони мешканців міста приходять смс-повідомлення, в яких є вся необхідна інформація як, за скільки і де можна придбати різного роду наркотики.

Гроші за них отримують місцеві наркодилери, а не російські.Читайте також: Ці руки нічого не брали: криворіжець впевнений, що полісмени підкинули йому наркотики

«На теперішній час нами, слідчим відділом Криворізького відділу поліції, було внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 307 Кримінального Кодексу України за фактом незаконного збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», - заступник начальника Криворізького відділу поліції, підполковник поліції Микола Верповський

За словами Миколи Верповського, в рамках цього кримінального провадження, співробітниками КВП було направлено запит, з урахуванням того, що у нашому місті немає підрозділу по поротьбі з кіберзлочинністю:

«Інформація також була направлена з урахуванням того, що у нас на території міста немає підрозділів, які борються з незаконним обігом наркотиків, які раніше були при міліції», - зазначив Верповський.


З урахуванням того, що на фасадах домів, учбових закладів, на зупинках громадського транспорту існують факти пропагуючих написів була проведена спецробота:

«Було проведено роботу з місцевими органами влади, було направлено інформацію і до районних виконавчих комітетів, і доі місцевих. Крім цього, районні виконавчі органи влади було направлено інфу, де були розміщені ці написи».


Інформацію зафарбовують і стежать, аби вона епідемічно не поширювалася у нашому місті.

«Прошу всіх громадян надавати інформацію по лінії 102. Ми будемо приймати заходи локалізації цієї інформації, щоби вона не розходилася», - звернувся до мешканців міста підполковник поліції Микола Верповський.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

23 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com