«Кривий Ріг славиться, як місто наркоманів», - учасник акції

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 18 червня, на проспекті Поштовому пройшла акція проти наркотиків.

Під стінами Криворізького відділу поліції ГУ НП у Дніпропетровській області зібралися містяни, аби звернути увагу правоохоронців на відверту рекламу та розповсюдження наркотиків у Кривому Розі.

Меседж зустрічі - «Допоможіть поліції знайти рекламу наркотиків».

«Здається, що співробітники поліції нічого не бачать!», - сказав один з учасників акції.

Демонстранти зробили величезні фото, які фіксують настінну рекламу наркотиків, розповсюджену по всьому місту.

Читайте також: Мешканця Кривого Рогу посадять на 7 років і конфіскують майно за 7 грамів наркотиків

Криворіжці хочуть, аби молодь нашого міста зростала без дурману наркотичних засобів, щоби поліція співпрацювала з громадою.

Учасники акції принесли заяву, про вчинення кримінального правопорушення в сфері обігу наркотичних засобів. Містяни підписали лист, який передали правоохоронним органам.

«Ми зібралися тут сьогодні, тому що це питання турбує кожних батьків, кожного мешканця», - звернувся до громади та копів один з учасників акції.

Криворіжець стверджує, що багаторазово звертав увагу на написи, що рекламують наркотичні речовини:

«Ці написи, в основному, біля учбових закладів чомусь», - підкреслив криворіжець.Учасники зустрічі закликали відреагувати співробітників Криворізького відділку поліції на фактично відверте розповсюдження наркотиків у Кривому Розі.

«Я жив у будинку і не бачив. Реально відкрили очі. Це дуже серйозна проблема!», - сказав мешканець мікрорайону «Сонячний» у Кривому Розі.«Кривий Ріг славиться як місто наркоманів. Поліція, хіба не можна перемогти наркомафію? Давайте зробимо всім містом щось. Нам обридло мовчати!» - зізнався один з учасників акції проти наркотиків.

Представник реабілітаційного центру духовно-психологічної та соцдопомоги алко- та наркозалежним Дмитро Виноградов зазначив, що у Кривому Розі ніколи не було проблем з наркотиками:

«У Кривому Розі проблема одна - знайти гроші. Знайти наркотик - не проблема. Завжди це було»

Дмитро Виноградов зазначив, що поліції зараз стало важче виявляти наркотичні центри, адже гроші можна пересилати на карти чи працювати із «закладками». Тут немає беспосередього контакту наркодилер-клієнт.

Читайте також: Бонні і Клайд по-криворізьки: плантація наркотиків на 3,5 млн грн
«Зараз це перелилося у нове русло. Це сучасні тенденції, які існують протягом багатьох років. Наркотик молодшає. Якщо до нас приїжджали наркомани від 30 років, то зараз на реабілітації молодь 18-22 роки. Є студенти.

Якщо раніше наркотики були маргінальним явищем, то зараз - це модно, сучасно».

Настінна реклама дійсно працює.

Сучасні наркотики, за його словами, можуть одразу привести до рокових подій, «варто лише трохи переборщити з концентрацією активних речовин».

«В мене двоє дітей. Я не хочу, щоб мої діти росли у цьому бруді! Хто як не ми з вами може захистити наших дітей?», - сказала криворожанка.

Заступник начальника Криворізького відділу поліції, підполковник поліції Микола Верповський зазначив, що зараз, нажаль, в штатах Криворізької поліції скорочено підрозділи по боротьбі з незаконним розповсюдженням наркотиків, які ефективно працювали в кожному районі:

«Ми закріпили у кожному районі співробітників, відповідальних за цей напрямок роботи. Встановлюємо осіб, які збувають, виготовлюють наркотичні речовини. Від громадян просимо надавати інформацію про місця та осіб, які займаються обігом наркотичних речовин».

Легкодоступна інформація про наркотики приходить навіть на телефони криворізької молоді.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество