У Кривому Розі може з'явитися площа Героїв Кривбасу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні у раді Довгинцівського району Кривого Рогу відбулось засідання круглого столу з питання перейменування площі Маяковського (у народі - кільце Автовокзалу, - авт.) на площу Героїв Кривбасу.

До участі в обговоренні запрошено всіх бажаючих. Інформація про засідання круглого столу була розміщена на офіційному сайті виконкому міськради.

Читайте також: Перейменувати площу Маяковського на площу Героїв Кривбасу запропонували у Кривому Розі

Нагадаємо, що під час обговорення перейменувань об'єктів топоніміки, громадськість Саксаганського району проголосувала за те, щоб колишня площа Артема носила назву Героїв батальйону Кривбас.

Проте, протокол суспільного засідання, як з'ясувалося в червні 2016 року, не потрапив на стіл до голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка.

Читайте також: Скільки грошей з бюджету Кривого Рогу витратили на декомунізацію

До виконкому Довгинцівської райради надішла пропозиція від ГО Батальйон Національного Захисту «Кривбас» щодо присвоєння площі Маяковського іншої назви - Героїв Кривбасу.

Інших пропозицій з приводу назв до комісії не надходило. Усі присутні одноголосно підтримали передання такого рішення у міськвиконком.

Голова Довгинцівської районної у місті ради Ігор Ратінов прогнозує, що рішення буде передано вже в цьому місяці й винесено на розгляд депутатів міської ради у квітні.

Планується, що на кільці Автовокзалу буде встановлено пам'ятник воїнам АТО. Після того, як буде прийнято рішення про перейменування оголосять архітектурний конкурс та будуть прийматися розробки проекту.

Про виділення коштів з районного чи міського бюджету поки що мова не йде, але це є у планах.


На зустрічі були присутні представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представники виконкому Довгинцівської у місті ради, виконкому Криворізької міської ради та представники ЗМІ.

Список декомунізованих назв вулиць Кривого Рогу:


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город