Скільки грошей з бюджету Кривого Рогу витратили на декомунізацію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Згідно з розпорядженням Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації в Кривому Розі перейменовані 252 об'єкти топонімів. З них 215 вулиць.

Встановити таблички з декомунізованими назвами, які були затверджені до 21 травня 2015 року, повинні були ще 21 лютого 2016 року.

Після того, як стало відомо, що сотні старих табличок доведеться замінити новими, Кривим Рогом ходили чутки, що на декомунізацію доведеться витратити чималі кошти.

Багато людей вважали, що заходи з декомунізації затягнуть на кілька сотень гривень, оскільки з бюджету міста доведеться закупити кілька сотень табличок з новими назвами:

«Ви можете уявити скільки у місті старих табличок із назвами вулиць? Думаю їх більше двох тисяч, їх треба поміняти на нові. Усе коштує грошей, думаю, чималих грошей. Мабуть, міська влада візьме кошти з гаманців місцевих мешканців», - роздумує криворожанка Оксана Романенко.

«252 нові назви, отже, потрібні, як мінімум, 252 нові таблички. А це все гроші! Нам ще за це платити доведеться, краще б лишили усе як є», - пише у редакцію мешканець Кривого Рогу Мирослав.

Є криворіжці, які притримуються протилежної думки: «Скільки можна дивитись на старі таблички з іменами тих, хто вбивав та принижував людей, які боролись за свободну та незалежну Україну? Давно варто було декомунізовувати назви вулиць міста.

Думаю, що попри усі плітки, грошей на оновлення табличок витратять не так вже й багато»
, - поділився своїми роздумами про заходи по декомунізації криворіжець Сергій.

Як повідомляють в управлінні благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради, станом на 9 грудня 2016 року у Кривому Розі замінено 205 аншлагів (табличок, - ред.) на житлових будинках.

З 1 січня 2017 року планується передати зупиночні павільйони з балансового обліку управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради на балансовий облік виконкомів районних у місті рад.

Облаштування зупинок громадського транспорту інформаційними покажчиками на території районів можливо після прийняття об’єктів та виділення видатків з бюджету на їх утримання.

На сьогоднішній день у місті встановлено інформаційні щити з новими назвами на 8 зупинках громадського транспорту.

На заходи з декомунізації з міського бюджету витрачено 62 тисячі 400 гривень, по галузі житлово-комунального господарства 27 тисяч гривень.

До слова, на відшкодування безоплатного проїзду депутатів міської ради у міському транспорті, сплату судового збору та авансового внеску для виконавчого провадження виділили сьогодні під час засідання міської ради - 229,2 тис. грн.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
16 мин

Все хорошо

01 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Экономика

Booking.com