Ветерани з Дніпропетровщини стали чемпіонами Європи з веслування на ялах

Ветерани з Дніпропетровщини вибороли золоті нагороди на чемпіонаті Європи, що проходить у Греції.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Сергій Лисак в telegram-каналі.

Спортсмени стали чемпіонами Європи з веслування на ялах (спеціальні великі човни) на дистанцію 500 метрів.

У Салоніках ветерани провели два дні: у перший день взяли участь у кваліфікаційних заїздах, а наступного дня боролися у фіналі та здобули перемогу.

У команді незламних з нашої області виступали сім людей, серед них – амбасадори проєкту ТитаниUA.

Очолив збірну Олександр Півторацький — доброволець з 2014 року. Він захищав країну й під час повномасштабного вторгнення. Після демобілізації вирішив підтримати побратимів, допомагаючи їм у спортивній і психологічній реабілітації, адже сам пережив бойові дії й отримав тяжке поранення. Заснував громадську організацію, об’єднав ветеранів і почав тренувати їх, возити на змагання по Україні. Крім того, пообіцяв, що підкорять Європу і виконав свою обіцянку.

Раніше ми писали, що криворізькі військові вибороли 20 медалей на відборі до «Arnold Classic Europe».