Криворізька борчиня Каміла Кучма стала віцечемпіонкою світу

Сьогодні, 23 серпня, криворізька борчиня Каміла Кучма здобула срібло у фіналі Чемпіонату світу з вільної боротьби.

Про це повідомляє відділення національного олімпійського комітету України у Дніпропетровській області у Telegram-каналі.

Змагання проходили в Йорданії у віковій категорії 17 років. Каміла — вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2 — посіла друге місце у ваговій категорії 40 кілограм.

У червні ж цього року спортсменка стала віцечемпіонкою Європи з жіночої боротьби U17 на змаганнях в Сербії.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького".