Несанкціоновані звалища в Кривому Розі: Держекоінспекція підрахувала збитки

Несанкціоновані звалища в Кривому Розі: Держекоінспекція підрахувала збитки

Фото: Перший Криворізький

За минулий тиждень інспектори Придніпровського округу Державної екологічної інспекції зафіксували та підрахували суми збитків завданих довкіллю від трьох несанкціонованих сміттєзвалищ в Кривому Розі та району. Загальна сума збитків склала понад 23 мільйони гривень.

Про це редакція «Першого Криворізького» дізналась зі тижневого дайджесту стягнень збитків на офіційному сайті Держекоінспекції.

Зазначимо, що за минулий тиждень Кривий Ріг серед лідерів міст з резонансними порушеннями вимог природоохоронного законодавства.

Якщо більш детально, то інспекцією Придніпровського округу розрахувало збитків на загальну суму 12 мільйонів 862 тисячі 649 гривень, за засмічення та забруднення невідомими особами земельної ділянки в одному з житлових мікрорайонів міста. Інспектори ДЕІ вже направили матеріали до відділку поліції № 4 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Також спеціалісти ДЕІ зафіксували несанкціоноване сміттєзвалище в Красівського старостинського округу Новопільської ОТГ Криворізького району. Там невідомі вивозили тверді побутові відходи, відпрацьовані автомобільні шини, будівельні відходи, відходи рослинного походження та інше. Інспектори нарахували збитки на суму 3 мільйони 93 тисячі 13 гривень, далі цією справою займуться правоохоронці відділку поліції № 1 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Окрім несанкціонованих звалищ у Кривому Розі зафіксували ділянку, яка була забруднена водами невідомого походження, щодо підрахованих збитків, то вони склали 6 мільйонів 879 тисяч 341 гривню. Відповідальних за шкоду довкіллю та притягнення їх до відповідальності займуться правоохоронці.

Нагадаємо, в результаті пожежі на полігоні неподалік Апостолова в Криворізькому районі стався викид шкідливих речовин в повітря, в результаті чого було завдано збитків на суму 3 мільйонів 73 тисячі 755 гривень.

Також багато криворіжців скаржаться на невеликі стихійні сміттєзвалища побутових відходів навколо сміттєвих контейнерів, з яких не завжди вчасно вивозять відходи представники компанії «Екоспецтранс». На підприємстві говорять, що зараз через мобілізацію співробітників працівники підприємства не встигають все робити вчасно. Але якщо ви бачите поряд зі своїм будинком сміттєзвалище, то можете повідомити ДЕІ.


Фото: Владислав Нестеренко

Посилання скопійовано в буфер обміну