Українські спортсмени стали віцечемпіонами світу з сучасного п’ятиборства

Українські спортсмени здобули срібні медалі та стали віцечемпіонами світу з сучасного п’ятиборства.

Про це повідомляє комітет молоді і спорту.

Олександр Товкай і Максим Агарушев набрали у сумі 1442 очки.

В Олімпійському спортивному центрі Чженчжоу (Китай) зібралися понад 700 учасників чемпіонату світу з 52 країн. Українська команда представлена вісьмома п'ятиборцями.

Сучасне п'ятиборство — вид спорту, який охоплює змагання з фехтування на шпазі, плавання вільним стилем, кінного конкуру та лазер-рану, що поєднує елементи бігу та стрільби.

Перемогли спортсмени з Кореї (1466), третіми стали представники Франції (1427).

Чемпіонат світу триватиме до 16 червня. Окрім медалей на світовій першості, розіграють останні особисті путівки на Ігри у Парижі.

На сьогоднішній день в України одна ліценція, яку здобув Олександр Товкай. На Олімпіаді-2024 розіграють два комплекти нагород у цьому виді спорту — в одиночних турнірах серед чоловіків та жінок.

Нагадаємо, українська олімпійська збірна з футболу обіграла команду Японії та вийшла до фіналу товариського турніру у Парижі.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-канала "Першого Криворізького".