Українські шпажисти привезли 4 медалі з чемпіонату Європи з фехтування

Українські шпажисти привезли 4 медалі з чемпіонату Європи з фехтування, що проходив в Анталії (Туреччина).

Про це повідомляє Комітет молоді і спорту.

Емілі Конрад, Анна Максименко, Аліна Дмитрук та Поліна Кулешова стали чемпіонками у командних змаганнях.

У фіналі наш квартет переміг команду Франції з рахунком 45:43. Це «золото» стало першою українською командною медаллю найвищого ґатунку в історії чемпіонатів Європи U-23 і 25-ю загалом.

Бронзовими призерами у чоловічих змаганнях стала наша команда у складі Андрія Опанасенка, Нікіти Кошмана, Михайла Краснюка та Максима Перчука.

У поєдинку за третє місце українці перемогли Швейцарію з рахунком 45:36.

Наша молодіжна збірна завершила континентальну першість з чотирма медалями (2 золота, 1 срібло та 1 бронза).

Раніше ми писали про те, що криворожанка стала срібною призеркою на Міжнародному турнірі з вільної боротьби.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".