За тиждень 190 українців потрапили до лікарень внаслідок ускладнень Covid-19

За тиждень 190 українців потрапили до лікарень внаслідок ускладнень Covid-19

Фото: freepik

З 13 до 19 травня в Україні зареєстрували 459 випадків захворювання на COVID-19. Загалом протягом тижня через ускладнення ГРВІ, грипу та COVID-19 до медзакладів госпіталізували 2 786 українців, із них 1 763 – діти.

Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Кількість захворілих на ГРВІ, грип та COVID-19, у порівнянні з попереднім тижнем, продовжує знижуватися. За тиждень на ГРВІ, грип та COVID-19 перехворіло 103 108 людей, із них 62 609 – діти.

Зареєстровано 7 летальних випадків серед людей, які мали позитивний результат тесту на COVID-19. Всі померлі не мали профілактичних щеплень проти COVID-19 протягом останніх 12 місяців.

Наразі в Україні виявлено 36 різних типів коронавірусу – всі навколо субваріанту «Омікрон». За перебігом захворювання штам «Омікрон» переважно протікає як звичайна респіраторна хвороба й не викликає тяжкої кисневої залежності. Однак залишається небезпечним для груп ризику: людей з патологіями, хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом, старших за 60 років. Тому людям із групи ризику рекомендована вакцинація.

ЦКПХ зауважує, що в усіх областях доступна омікрон-специфічна вакцина проти COVID-19. Вакцинація – безоплатна, зробити щеплення можна у сімейного лікаря або у пункті щеплення.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині за останні 5 років зменшились випадки онкологічних захворювань.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну