Драма, пригоди, екшн та анімація: що криворіжцям подивитися у кіно

Драма, пригоди, екшн та анімація: що криворіжцям подивитися у кіно

Фото: Перший Криворізький

Драма, пригоди, екшн та анімація. Фільми цих жанрів можна подивитись у кіно.

Редакція «Першого Криворізького» зібрала для читачів фільми, які зараз у прокаті в кінотеатрах Кривого Рогу.

Будинок «Слово». Нескінчений роман 16+ Драма, Історичний.

1927. Радянська Україна. За наказом Сталіна у Харкові збудовано кооперативний будинок «Слово». Найвидатніших українських письменників заселяють у комфортні квартири. Усі вони стали учасниками експерименту, спрямованого на виведення нового типу радянського письменника та тотальний контроль над процесом творчості з метою створення єдиного художнього методу соціалістичного реалізму та не кожен з письменників погоджується оспівувати культ Сталіна. Неочікувано для мешканців будинку «Слово» до них підселяють нікому не відомого молодого письменника Володимира Акімова. Хто він? Ніхто не знає. З його появою в будинку «Слово» починають розгортатися дивні події, про що й досі мовчать його стіни. Історія заснована на реальних подіях.

У прокаті до 29 травня.

Квитки коштують від 140 гривень.

Таро 16+ Трилер.

Коли група друзів порушує священне правило ворожіння на Таро — ніколи не користуватися чужою колодою — вони несвідомо випускають на волю зло, що ховається в картах. Тепер їм доведеться постати перед долею та вступити у перегони зі смертю, щоб уникнути майбутнього, передбаченого ворожінням.

У прокаті до 29 травня.

Квитки коштують від 140 гривень.

Фуріоза: Шалений Макс. Сага 18+ Пригоди, Екшн.

Коли світ занепав, юну Фуріозу викрадають із Зеленого Місця Багатьох Матерів та віддають до рук великої Байкерської Орди на чолі з Дементусом. Пробираючись разом Пусткою, вони натрапляють на Цитадель Несмертела Джо. Поки два тирани воюють за панування, на Фуріозу чекає багато випробувань у спробі віднайти шлях додому.

У прокаті до 29 травня.

Квитки коштують від 140 гривень.

Ґарфілд у кіно 0+ Пригоди, Анімація.

Улюбленець мільйонів – рудий кіт Ґарфілд повертається на великі екрани! Він ненавидить понеділки, обожнює лазанью і кожен день проводить біля телевізора. Проте цього разу на нього чекає несподівана пригода за межами дому. Після випадкової зустрічі зі своїм давно загубленим батьком — замурзаним вуличним котом — Ґарфілд і його друг Оді змушені залишити безтурботне життя та відправитися у шалену мандрівку.

У прокаті до 29 травня.

Квитки коштують від 140 гривень.

Уявні друзі 0+ Пригоди, Комедія, Фантастика.

Емілі Блант та Раян Рейнольдс у новій яскравій історії! Пориньте у захопливий світ від режисера Джона Красінські, в який важко повірити, поки не побачиш на власні очі.

У прокаті до 12 червня.

Квитки коштують від 140 гривень.

Посилання скопійовано в буфер обміну