Дніпропетровщина входить до п`ятірки областей з найбільшими руйнуваннями медзакладів

Дніпропетровщина входить до п`ятірки областей з найбільшими руйнуваннями медзакладів

Фото: dw.com

В Україні за час повномасштабної війни зруйновано повністю 211 об’єктів медзакладів та ще понад 1600 пошкоджено. Дніпропетровщина входить в топ-5 областей, які зазнали найбільше руйнувань медзакладів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Окупанти цілеспрямовано та системно обстрілюють українські лікарні, пологові, амбулаторії, поліклініки тощо.

Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Дніпропетровщини, Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини, Чернігівщини, Запоріжжя та Херсонщини. Інформацію щодо Луганщини наразі неможливо отримати в повному обсязі.

Також за цей час російська армія пошкодила 164 автівки екстреної медичної допомоги, ще 261 автомобіль знищили та 125 автівок захопили.

Однак, попри системні обстріли та атаки, в Україні тривають роботи з відновлення української медичної інфраструктури. За два роки повномасштабної війни у різних областях України вдалося повністю відновити 512 об’єктів медзакладів, ще 357 об’єктів відновлено частково. Найбільше – у Дніпропетровській, Миколаївській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині триває відновлення центру первинної медико-санітарної допомоги, що постраждав внаслідок обстрілів Росії.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну