«Українські міста в образах жінок»: на Дніпропетровщині підбили підсумки конкурсу малюнків
![«Українські міста в образах жінок»: на Дніпропетровщині підбили підсумки конкурсу малюнків «Українські міста в образах жінок»: на Дніпропетровщині підбили підсумки конкурсу малюнків](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/616824_a991bb7f36983bcd2fcc678d8b89dce8fa6f22de9744e0c9d4065eee5971bd121716271908.jpg)
Фото: ДніпрОДА
Про це йдеться на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Читайте також: У Кривому Розі пройшов конкурс-пленер «Парки та сквери міста. Нескорена весна 2024»
Загалом журі обрало 67 лауреатів конкурсу. За найбільш вдалі роботи юним художникам вручили грамоти.
Найбільше запам’яталася журі, до якого входили фахівці з мистецтва, робота із зображенням Харкова. На малюнку – зранена дівчина в сльозах. Авторка пояснила – обрала саме такий образ, бо місто сильно страждає.
«Це неймовірні малюнки! Діти передавали на папері свої почуття. Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Буча, Суми, Харків, Маріуполь… Зображення кожного міста – унікальне, емоційне. Пишаюся тим, яка талановита у нас молодь», – зазначила заступниця голови ДніпрОВА Ірина Грицай.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/616825_e7bc5e6429941310ff948729b7827337ad95b9feb6b6e9cb4c1a74a1b8ca3f871716271951.jpg)