Легкоатлетка з Дніпропетровщини завоювала 3 місце на етапі Діамантової ліги у Марракеші

Легкоатлетка з Дніпропетровської області Анна Рижикова завоювала 3 місце на етапі Діамантової ліги у Марракеші.

Про це йдеться у Telegram голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

Вихованка школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради фінішувала бронзовою призеркою на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Як ми писали раніше, Анна Рижикова перемогла на турнірі «13th Savona International Meeting 2024», що проходив в Італії.

Спортсменка найшвидше подолала дистанцію в 400 метрів з бар'єрами. Її час – 55,83 секунд.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-канала "Першого Криворізького".