У Кривому Розі пройшла виставка картин юних художників «Малюємо Мону Лізу разом»

У Кривому Розі пройшла виставка картин юних художників «Малюємо Мону Лізу разом»

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 18 травня, на подвір’ї криворізької художньої школи №1 імені Олександра Васякіна пройшла виставка картин юних художників «Малюємо Мону Лізу разом».

Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького» з місця події.

На весняному вернісажі свої роботи представили учні школи, а також юні художники центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь».

Такий весняний мистецький захід художня школа проводить другий рік поспіль, що вже стає традицією.

Від звичайних виставок він відрізняється тим, що картини виносять на вулицю. І будь-який перехожий, мешканець міста може зупинитися та помилуватися дитячою творчістю.

«Цей навчальний рік у нас особливий. Ми зробили його так званим роком французької культури. У травні 2023 року школу відвідав посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. Взимку ще приїжджали представники посольства Франції. Тому протягом навчального року ми проводили дуже багато заходів та виставок, пов'язаних з французьким мистецтвом», — поділилася директорка криворізької художньої школи №1 імені Олександра Васякіна Оксана Поліщук.
Представлена сьогодні виставка пов'язана з конкурсом «Олівець-мальовець», який художня школа проводить вже 20-й рік поспіль. Тему цього року пов'язали з всесвітньо відомою картиною Леонардо да Вінчі «Мона Ліза», яка зберігається саме у французькому Луврі.

«Дітям запропонували малювати свою інтерпретацію в будь-якому стилі та техніці. Можна було обирати й стилі інших відомих художників. Таким чином, у кожної дитини вийшла своя Мона Ліза», - додала Оксана Поліщук.
Участь також взяли юні художники з французького міста Пон-Круа, які показували свої роботи онлайн.

В планах художньої школи знову представити деякі картини на виставці у Франції. Такий досвід вже мають, адже у 2023 році у французькому Пон-Круа вже проводили вернісаж «Мистецтво Франції очима криворізьких дітей», де представляли картини вихованців художньої школи №1 імені Олександра Васякіна.


Посилання скопійовано в буфер обміну