Понад 4 мільйони гривень планують витратити чиновники на проєктно-вишукувальні роботи сміттєпереробного комплексу в Кривому Розі

Понад 4 мільйони гривень планують витратити чиновники на проєктно-вишукувальні роботи сміттєпереробного комплексу в Кривому Розі

Фото: Перший Криворізький

За проєктно-вишукувальні роботи та розроблення проєктно-кошторисної документації для сміттєпереробного комплексу з міського бюджету Кривого Рогу планують заплатити 4 мільйони 500 тисяч гривень. Про це свідчать дані порталу моніторингу держзакупівель Prozorro.

2 травня Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради оприлюднило тендер на сайті Prozorro з пропозицією «Проєктно-вишукувальні роботи, у тому числі розроблення проєктно-кошторисної документації стадії ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) для об’єкта «Нове будівництво комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі Кривого Рогу Дніпропетровської області».

Нагадаємо, що розмови про сміттєпереробний завод у Кривому Розі ведуться ще з 2020 року. У 2021 чиновники підготували проєкт будівництва заводу з перероблення побутових відходів і подали його на розгляд до Європейського банку реконструкції та розвитку, який повинен профінансувати будівництво.

За даними тендерної документації, термін виконання робіт — до 25 грудня 2024 року, загальна сума тендера — понад 4 мільйони.
На момент написання статті ще не відомо про компанію, яка буде виконувати проєктно-вишукувальні роботи для майбутнього комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі Кривого Рогу.


Посилання скопійовано в буфер обміну