Минулого тижня на Дніпропетровщині зареєстрували 2 випадки захворювання на кашлюк
![Минулого тижня на Дніпропетровщині зареєстрували 2 випадки захворювання на кашлюк Минулого тижня на Дніпропетровщині зареєстрували 2 випадки захворювання на кашлюк](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/c82ce02f/615645_4c39b5e73ae26c55d8663df54429536447db8ef4c9cf3e7a583749b94920bab41715002799.jpg)
Фото: freepik
Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Випадки кашлюку зареєстрували в Кам’янському.
Також зареєстровано 3 випадки підозри на гострий вірусний гепатит, що на 1 випадок більше минулого тижня, але менше аналогічного періоду минулого року на 1 випадок.
Захворюваність на гострі кишкові інфекції (ГКІ) по області у порівнянні з минулим тижнем знизилась на 23 випадки. Всього за попередніми діагнозами за тиждень зареєстровано 88 випадків. Питома вага дітей до 17 років в загальній структурі захворілих на гострі кишкові інфекції складає 68%. Середньобагаторічні показники не перевищені.
Нагадаємо, за тиждень на Дніпропетровщині зареєстрували 6772 випадки ГРВІ.