Олег Верняєв виборов срібло у багатоборстві на чемпіонаті Європи

Український спортсмен Олег Верняєв став срібним призером у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків в італійському Ріміні.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Наш чемпіон і срібний призер Олімпійських ігор-2016 показав результат 84.031 бала. «Золото» здобув гімнаст з Кіпру Маріос Георгіу (84.265), «бронзу» — італієць Юмін Аббадіні (83.765).

Для Олега це вже 13-та медаль чемпіонатів Європи.

Збірна України посіла перше місце у командній кваліфікації, фінал якої відбудеться 28 квітня.

Також наші гімнасти пройшли в фінали інших спортивних змагань, що відбудуться 26 та 27 квітня:
  • Олег Верняєв — кінь-махи;
  • Ілля Ковтун — паралельні бруси, перекладина;
  • Назар Чепурний — опорний стрибок, паралельні бруси;
  • Ігор Радівілов — опорний стрибок.

Раніше ми писали про те, що криворіжці здобули 4 призових місця на Міжнародних змаганнях з плавання.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".