На Дніпропетровщині ветерани подолали 5-кілометрову дистанцію скандинавською ходьбою

На Дніпропетровщині ветерани подолали 5-кілометрову дистанцію скандинавською ходьбою

Фото: Міністерство молоді та спорту України

Команда ветеранів з Дніпропетровщини «Dnipro.protez» взяла участь у спортивному заході.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Учасники, які пройшли протезування та наразі знаходяться на етапі реабілітації, долучились до забігу, а також подолали 5-кілометрову дистанцію скандинавською ходьбою.

«Ветерани показали свою міцність та дух боротьби, несучи через дистанцію свою неймовірну силу та наполегливість», — йдеться в повідомленні.
В сьогоднішніх умовах для Міністерства молоді та спорту є пріоритетом створення умов для всіх на отримання якісних послуг.

Заходи проводить Державна установа «Спорт для всіх» у рамках флагманського проекту Міністерства молоді та спорту України «Активні парки: локації безбар’єрного дозвілля», що реалізується в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яка створена за ініціативи Олени Зеленської.

Все більше захисників України, осіб з інвалідністю доєднуються до заходів від проекту «Активні парки», адже усунення бар’єрів починається з рішення щось змінити та умов, що цьому сприяють. Заняття зі скандинавської ходьби доводять свою дієвість та ефективність у відновленні здоров’я, усвідомленні суспільної цілісності та особистої значущості людини.

Читайте також: Як спорт допомагає криворізьким ветеранам реабілітуватися.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну