Криворіжцю загрожує 8 років позбавлення волі за пограбування

Криворіжцю загрожує 8 років позбавлення волі за пограбування

Фото: freepik

Тернівський районний суд Кривого Рогу ухвалив вирок щодо раніше судимого криворіжця, за скоєнням грабіжки, вчиненої повторно, в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Тернівський районний суд.

Суд визнав винним обвинуваченого у скоєнні кримінального правопорушення за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

У жовтні 2022 року обвинувачений перебував з компанією у квартирі малознайомого йому чоловіка, вживав алкогольні напої та проводив дозвілля. До квартири прийшла мати власника квартири та почала виганяти компанію з квартири. Тим часом обвинувачений побачив на тумбочці мобільний телефон «Xiaomi Redmi» та поклав в кишеню своїх штанів. Жінка побачила це, схопила його за куртку та намагалась дістати телефон із кишені. Обвинувачений втік з квартири, та зник з місця вчинення злочину.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину не визнав.

Не зважаючи на це, суд зауважив, що винуватість обвинуваченого у грабіжці, вчиненої повторно, в умовах воєнного стану, повністю доведена.

Суд наголосив, що відповідно до положення, викладеного у рішенні Європейського суду з прав людини «Скополла проти Італії» від 17 вересня 2009 року, складовими елементами принципу верховенства права є очікування від суду застосування до кожного злочинця такого покарання, яке законодавець вважає пропорційним.

Вирок не набрав законної сили.

Нагадаємо, у Кривому Розі суд визнав винним чоловіка, який відбирав телефони у дітей, представляючись поліцейським.

Посилання скопійовано в буфер обміну