У Кривому Розі відкрито 27 Центрів з подолання освітніх втрат

У Кривому Розі відкрито 27 Центрів з подолання освітніх втрат

Фото: Криворізька міська рада

У Кривому Розі завдяки міжнародним партнерам відкрито 27 Центрів з подолання освітніх втрат.

Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради.

Відкриття Центрів з подолання освітніх втрат є важливою та необхідною ініціативою у сфері освіти, особливо під час війни.

Головна мета Центрів - забезпечити кожну дитину та молодь можливостями отримати якісну освіту та розвиток. У Кривому Розі забезпечена робота 129 шкіл, гімназій і ліцеїв, для цього створені укриття і заняття можуть проходити як онлайн, так і з можливістю офлайн-консультацій.

До занять у Центрах залучено понад 1500 школярів. Діти наздоганяють програму завдяки мінікурсам. Кілька разів на тиждень учні відвідують додаткові заняття. Їх проводять 107 кращих криворізьких вчителів міста за спеціальними програмами. Педагоги співпрацюють із провідними вітчизняними вчителями-практиками та методистами з предметів, постійно навчаються новим методикам, щоб зробити процес надолуження знань цікавим та змістовним для криворізьких учнів. Заняття для дітей безкоштовні.

Дитячий фонд ООН в Україні (ЮІСЕФ) запустив велику програму щодо подолання освітніх втрат у 50 школах Дніпропетровщини. Освітні втрати учнівства спричинені внаслідок онлайн-навчання, стресу й травматичного досвіду. Тому, Центри з подолання освітніх втрат можуть стати важливими центрами підтримки та розвитку для учнів, які потребують додаткової допомоги.

Нагадаємо, у Кривому Розі працюють 32 сучасні навчально-творчі простори, з них 16 – цифрові освітні центри. Задля безпеки дітей, простори та центри відкриті у закладах освіти мають укриття.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну