Яка ситуація з кашлюком на Дніпропетровщині
![Яка ситуація з кашлюком на Дніпропетровщині Яка ситуація з кашлюком на Дніпропетровщині](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/614022_f7c82431e6881aaaf09b4e8808ded66c093778464fb0c01e3bd23ee4eaa315f31713352122.jpg)
Фото: freepik
Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Кашлюк смертельно небезпечний для дітей, яким не виповнилося року, тож лікарі радять щепити малюків. Необхідна вакцина в області є у достатній кількості.
Загалом в Україні захворіло 515 людей на кашлюк. Поширення хвороби країною пов'язане з недостатнім рівнем щеплень. Лише за 2 місяці цього року в Україні на цю хворобу захворіли 515 людей. А минулого року за аналогічний період таких хворих було усього 27. Тобто захворюваність зросла в 19 разів.
Захворюваність на ГРВІ у Дніпропетровській області нижче епідемічного порогу на 53,6%. У порівнянні з попередні тижнем захворюваність знизилась на 10,1%.
Менше й випадків COVID-19 – на 9,4%.
З початку епідемічного сезону на ГРВІ перехворіло 8,9% населення області. Зареєстровано 90 летальних випадків від COVID-19 та 1 – внаслідок грипу.
Читайте також: як криворіжцям захиститись від коклюша.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".