Якість криворізької освіти покращиться за співпраці з Люксембургом
![Якість криворізької освіти покращиться за співпраці з Люксембургом Якість криворізької освіти покращиться за співпраці з Люксембургом](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/bf2bd0b9/613779_a75d9ea4f8fe883b2b1ad8418c5bf694a9c98a8a26439371b543676f946eb2591713176432.jpg)
Фото: Криворізька міська рада
Про це йдеться на офіційному вебсайті Криворізької міської ради.
Керівництво Люксембурзької державної агенції з розвитку luxDev та консалтингової компанії PROMAN ознайомилися з роботою шкіл, закладів професійно-технічної освіти та вишів міста.
Проєкт передбачає придбання понад 10 тисяч комп’ютерів за кошти Люксембургу, створення профільних лабораторій для закладів освіти, залучення кращих європейських та національних експертів, в тому числі для підвищення рівня викладання. У співпраці з Міністерством освіти та науки України розроблять та впровадять нові програми для шкіл з технічним спрямуванням та закладів профтех та вищої освіти, впровадження профорієнтації. Також посилять взаємодію навчальних закладів та підприємств і підтримають інклюзивні форми навчання для дітей з особливими потребами.
Питанню профорієнтації присвятили конференцію EdCamp, що пройшла в КНУ. Захід зібрав освітян, експертів, представників промисловості міста та підприємців.
Підвищення якості та адаптації освіти до реальних потреб ринку праці — один з ключових інструментів розвитку економіки Кривого Рогу. Важливо, щоб криворіжці мали роботу і заробітну плату.
Нагадаємо, Люксембург виділив 50 мільйонів євро на ключові заходи Кривого Рогу.
Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі підписали з Люксембургом меморандум про відновлення Криворізького району.