На Дніпропетровщині для жінок відкрили курси комп`ютерної діагностики автомобілів

На Дніпропетровщині для жінок відкрили курси комп`ютерної діагностики автомобілів

Фото: Дніпропетровська обласна служба зайнятості

На Дніпропетровщині розпочався практичний курс з комп’ютерної діагностики автомобілів для вразливих категорій жінок.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна служба зайнятості в фейсбуці.

Курс організований за підтримки громадської організації «Інноваційні соціальні рішення» та у рамках проєкту «WE ACT II: діємо заради жінок та їхніх можливостей».

Програма курсу розроблена так, щоб жінки отримали знання та практичні навички у сфері сучасної автодіагностики, включаючи роботу з автосканерами та ідентифікацію помилок в електронних системах автомобілів.

Наприкінці курсу кожна жінка отримає набір приладів, які допоможуть діагностувати автомобіль.

До навчання приєдналась представниця служби зайнятості Тетяна Кардель, яка проінформувала слухачок курсу про можливість отримати мікрогрант у розмірі до 250 тисяч гривень на створення або розвиток власної справи у рамках державної програми «єРобота». Для дружин ветеранів – до 500 тисяч гривень.

Тетяна Кардель зауважила, що це важливі заохочення до розвитку підприємництва, а головне – створення нових робочих місць.

Нагадаємо, у кінці квітня розпочнеться безкоштовне навчання для ветеранів і ветеранок, які хочуть розпочати кар'єру в державній службі або органах місцевого самоврядування. Курси будуть проводитися онлайн протягом 11 тижнів.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".

Посилання скопійовано в буфер обміну