Юні криворізькі борці здобули 80 медалей на чемпіонаті міста з вільної боротьби

9 квітня у Кривому Розі в ДЮСШ №2 відбувся Чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження. За перемогу змагалися майже 90 спортсменів, які виборювали нагороди у 14 вагових категоріях. Юні криворізькі борці та борчині здобули 80 золотих, срібних та бронзових медалей.

Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради.

На сьогоднішній день у Кривому Розі в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів.

Вільною боротьбою тренується 155 криворіжців в ДЮСШ №2, з яких 9 вже в цьому році стали переможцями та призерами Всеукраїнських та міжнародних змагань.

На Чемпіонаті розіграли 20 комплектів нагород: 14 вагових (хлопчики), 6 вагових (дівчата).
За результатами Чемпіонату:
  • І місць - 20;
  • ІІ місць - 20;
  • ІІІ місць - 40.

Нагадаємо, вихованці криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №2 здобули 22 нагороди на змаганнях з плавання, сумо та тхеквондо.

Тренер ДЮСШ №2, Петро Малиш сказав:
«Сьогодні, дійсно, чемпіонат сили та волі. Спортсмени показали майстерність володіння борцівськими прийомами, проявили характер та волю до перемоги. Для юнаків та дівчат це дуже важливі змагання, адже діти розвиваються та хочуть показувати свої результати. Всі сьогоднішні спортсмени дуже перспективні, мають великі шанси стати чемпіонами.Це так добре, що у місті продовжують працювати багато секцій в ДЮСШ, які діти можуть відвідувати, обравши певний напрям спорту».
У Кривому розі з початку року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено;