Важливо

Криворіжців закликають відмовитись від штучних квітів у поминальні дні

Криворіжців закликають відмовитись від штучних квітів у поминальні дні

Фото: pereiaslav.city (ілюстрація)

Криворіжців закликають відмовитись від штучних квітів у поминальні дні. Їх виготовляють з пластику, який, на жаль, не розкладається природним шляхом, тому несе неприємні наслідки для довкілля.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція України у Telegram.

Читайте також: Чи впливає штучний інтелект на довкілля: дослідження вчених

Це означає, що навколишнє середовище може бути забруднене десятиліттями через їхню непередбачувану розкладність. Це призводить до:
  • серйозного забруднення ґрунту та водних джерел;
  • погіршення якості повітря через викиди токсичних речовин під час виробництва та розпаду.

Не лише сам процес виробництва, а й матеріал, з якого вони створені, має негативний вплив. Використання пластику призводить до використання різних хімічних речовин, які можуть бути токсичними для здоров'я та довкілля в цілому.

Наприклад, бісфенол А (BPA), який використовується у виробництві пластикових квітів, може мати шкідливий вплив на гормональний баланс та здоров'я людини та тварин.

Крім того, штучні квіти можуть містити велику кількість металів, які є небезпечними для здоров'я людини та тварин, які можуть випадково їх споживати.

Криворіжцям радять звертати увагу на альтернативи, такі як натуральні рослини. Вибір натуральних квітів є екологічно відповідальним вчинком, який сприяє збереженню природи.

Посилання скопійовано в буфер обміну