На Дніпропетровщині відбувся пробний пуск води по магістральному водогону
![На Дніпропетровщині відбувся пробний пуск води по магістральному водогону На Дніпропетровщині відбувся пробний пуск води по магістральному водогону](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/612150_bd54c37d6843505a3b1794b432386e8a7dc6dd78afc07730e0c2e2f4b5d0388c1711642093.jpg)
Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)
Про це повідомляє у Telegram Червоногригорівська тергромада.
Читайте також: Відкриття Mykolaiv Water Hub як вирішення проблем із водопостачанням у місті
Червоногригорівська селищна рада ще в минулому році розпочала документально-проєктні роботи. Станом на сьогодні вже ведуться підготовчі та безпосередні роботи по пайці труб необхідного діаметру тощо.
Проєктанти працюють з деталями та вийшли на фінішну пряму.
Прогнозують, що отримувати питну воду через крани жителі громади зможуть через один-два місяці.
«Прокладення власного водогону від магістрального пов'язане з багатьма складнощами, в основному – з активним веденням бойових дій», — йдеться у повідомленні.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".